Pažintis su “MKML-Mantinga” finalinio ketverto komandomis – “IGLIAUKA”

Sparčiai artėjant “MKML-Mantinga” finalinio ketverto kovoms, kviečiame jus iš arčiau susipažinti su keturiomis stipriausiomis lygos komandomis, prisiminti jų kelią  link finalinio ketverto ir iš pirmų lūpų sužinoti kaip komandai sekasi ruoštis lemiamoms kovoms.

Vicečempionė „Igliauka“ galingai pradėjo pirmąjį etapą ir iškovoję 6 pergales, iš pirmosios vietos, žengė į antrąjį. Antrajame etape, „A divizione“, „Igliauka“ suklupo vos vieną kartą prieš „Aroteną“ ir tvirtai užėmė antrąją vietą. „Igliauką“ į priekį veda gerai pažįstami veidai: P. Ivanauskas (vid. 21 tašk. ), D. Rinkūnas (vid. 18,7 tašk.), K. Pupinis (vid. 15,7 taško) ir A. Pelšs (vid. 15,7 taško). Šie keturi žaidėjai „Igliaukai“ sukrauna beveik tris ketvirtadalius taškų, tad bent vieno iš jų pristabdymas turėtų duoti apčiuopiamos naudos.

Patekimas į finalinį ketvertą “Igliaukai” nebuvo toks lengvas, kokį visi prognozavo. “Kapčiamiestis” laimėjo atsakomąsias rungtynes 106:103, tačiau dėl geresnio pirmųjų rungtynių rezultato (91:81) į finalinį ketvertą iškopė  būtent “Igliauka”. “Kapčiamiestis” visų rungtynių metu, nors ir atsilikinėjo, tačiau kvėpavo “Igliaukai” į nugaras. Ketvirtajame kėlinyje “Kapčiamiestis” išsiveržė į priekį, o likus žaisti tris minutes D. Zdančiaus tritaškis suteikė savo komandai reikiamą persvarą (101:92), kitos atakos metus tas pats krepšininkas dar kartą smeigė tritaškį ir privertė nejuokais sunerimti “Igliauką” – 104:92. Visgi, paskutinę rungtynių atkarpą “Igliauka” užbaigė 11:2 ir prasibrovė į finalinį ketvertą. Pirmajame pusfinalyje jų lauks “Išvien” komanda  Dėl skirtingų priežasčių ekipai negali padėti vieni geriausių praėjusio sezono žaidėjų – D. Kisielius ir E. Valiukas, nors pastarasis žaidėjas jau treniruojasi su komanda turėtų pasirodyti pirmajame pusfinalyje.  „Išvien“ ekipoje vienas išsiskiriantis lyderis yra komandos naujokas V. Undraitis (vid. 24 taškai, 9 atkovoti kamuoliai), tačiau ekipai rungtyniauja labai komandiškai – net 11 žaidėjų pelno po 8,4 taško ar daugiau taškų.

Komandos vadovas: Tadas Prajara:

“Mūsų komanda gerai žaidė visą sezoną, vieną kartą pralaimėjome. Pralaimėjimas atkrintamosiose buvo, nes išėjome į aikštelę nusiteikę lengvai pergalei. Šiuo metu esame susikoncentravę, nusiteikę kovingai, sieksime pergalės, o pergalę pasieks ta komanda kuri jos labiau norės. Krepšinio komanda “Išvien” yra nusipirkus puikų žaidėją Valdą Undraitį, kuris gali nulemti varžybas, stengsimės jį sustabdyti! Taip pat kiti žaidėjai yra puikūs, jų negalima nuvertinti, kiekvienas gali iššauti netikėtai. Manau, kad dvikova tikrai bus atkakli, nes abi komandos yra panašaus stiprumo. Žinoma, kad sieksime pergalės! Tikriausiai būsime nepilnos sudėties, nes kai kuriems žaidėjams planuojami finalai kitose lygose, bus kaip bus! Turime 17 žaidėjų komandoje, tikiu, kad turėsime dvyliktuką, kuris ateis ir sieks patekti į finalą! Linkiu visoms komandoms sėkmės, tegul varžybos būna gražios ir vertos gausaus žiūrovų skaičiaus.

 

Leave a Reply