Pažintis su “MKML-Mantinga” finalinio ketverto komandomis – “VETERANAI”


Sparčiai artėjant “MKML-Mantinga” finalinio ketverto kovoms, kviečiame jus iš arčiau susipažinti su keturiomis stipriausiomis lygos komandomis, prisiminti jų kelią  link finalinio ketverto ir iš pirmų lūpų sužinoti kaip komandai sekasi ruoštis lemiamoms kovoms.

Praėjusių metų beprotišką atkrintamųjų serija tarp “Veteranų” ir “Liudvinavo” – pasikartojo. Jos finiše lyg ant sparnų pakylėti „Veteranai“ išmaudė „Liudvinavą“ tritaškių lietuje ir pateko į finalinį ketvertą. Čempionai šiame sezone rungtyniauja su tuo pačiu branduoliu tačiau praradę nevieną pajėgų krepšininką – Domantas Senda ir Jaunius Davniukas ir Mantas Gelčius persikėlė į „Ataką“, tačiau jiems pamaina kol kas atrodo taip pat solidžiai. „Veteranų“ komandoje net 12 žaidėju renka bent jau 7,5 taško per rungtynes, kas padaro šią komandą itin neprognozuojamą ir sunkiai nuspėjamą. “Veteranai” per patį ploniausią plauką pateko į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą! Dabartiniai čempionai  pralaimėjo rungtynes 71:82, tačiau pirmosiose rungtynėse turėjo 12 taškų pranašumą (95:83), ko pakako patekti tarp 4 stipriausių.

“Veteranų” pusfinalyje lauks šiuo metu kol kas geriausia lygos komanda – “Arotena”,  kuri pastaruoju metu nepralaimi ir yra ant didžiulės bangos. „Arotena“  šiame sezone yra pralaimėjusi vos vieną kartą ir apskritai šiuo metu turi didžiausią iš eilės laimėtų rungtynių atkarpų MKML istorijoje – net 13 pergalių iš eilės.

Komandos vadovas Povilas Anelauskas:

“Komandos pasiruošimas vyksta pilnu pajėgumu, turėjome keletą treniruočių kartu. Turėsime dar pora prieš pat ketvertą. Varžovas stiprus. Didelis jų pliusas, kad dauguma komandos narių kartu žaidžia jau labai ilgai. Prieš sezoną pasipildė Aidu Kuzminsku, kuris pernai žaidė pas mus ir buvo vienas iš faktorių. “Arotenos” komanda yra bėganti ir metanti, todėl bus labai svarbu stabdyti jų greitas atakas. Pagrindinis tikslas, žinoma laimėti, išnaudoti savo stipriais puses ir apsiginti nuo varžovų tritaškių ir greitu atakų. Mūsų sudėtis šiai dienai yra pilna, neturėsime tik anksčiau traumas patyrusių Luko Tumpos ir Andriaus Čižiko.”

Leave a Reply