Persvarą iššvaisčiusi „Sūduva-Mantinga“ patiesė jonaviečius

Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse namuose iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kurirezultatu  59:70 (7:21, 16:18, 21:12, 15:19) įveikė  „Sintek-Jonavą“.

Svečiai nesėkmingai pradėjo mačą ir jau beveik po 4 minučių žaidimo atsilikdami dviženkle persvara (2:12). Per ketvirtį sukrapštę 7 taškus jonaviečiai turėjo net 14 taškų deficitą (7:21).

Pabudinti jonaviečius mėgino Rimantas Daunys. Po jo 7 taškų serijos „Sintek-Jonava“ sumažino atsilikimą iki 7 taškų (16:23). Tiesa, netrukus šeimininkai surengė dar vieną spurtą bei susigrąžino saugų pranašumą (32:18). Iki didžiosios pertraukos priartėti prie varžovų Murato Didino auklėtiniams nepavyko (23:39).

Antroje mačo dalyje gerai gynyboje dirbdami svečiai pristabdė varžovus ir priartėjo (30:39). „Sūduva-Mantinga“ atkuto ir dar sykį nutolo (47:33). Rankų nenuleidę jonaviečiai, vedami Ryčio Juknevičiaus, ketvirčio pabaigoje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (44:51).

Antroje ketvirčio dalyje svečiai surengė marijampoliečių krepšio šturmą (59:65). Per likusias dvi minutes svečiai daugiau intrigos nesukūrė ir patyrė pralaimėjimą (59:70).

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 17, Gediminas Navickas 14, Edvinas Jezukevičius 12.

„Sintek-Jonava“: Rytis Juknevičius 16, Augustinas Jankaitis 11, Martynas Pacevičius 9.