Pirmąją pergalę “ŽSM” pasiekė prieš “Kadį”

Pirmąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionate iškovojo Marijampolės Žaidimų sporto mokyklos auklėtiniai. Jaunieji “ŽSM” krepšininkai įveikė “Kadį” rezultatu 120:58.

Ši pergalė “ŽSM” komandai buvo pirmoji čempionate. Savo ruoštu “Kadis”, kartu su “Marijampoles seniūnijos” komanda lieka vienintelėmis ekipomis, kurios vis dar nėra iškovojusios pergalių 2018-2019 m. krepšinio sezone.

Rungtynių pradžia žadėjo intrigą – “ŽSM” galingai startavo ir surengė atkarpą 11:0, į kurią “Kadis” atsakė savo “sausa” atkarpa 10:0 ir komandas įpusėjus ketvirčiui skyrė tik vienas taškas 11:10 – priekyje buvo “ŽSM”. Pastarieji sužaidė sėkmingiau kėlinio atkarpą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 27:18.

“ŽSM” “Kadį” galutinai palaužė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 24:14. Skirtumas tarp komandų buvo triuškinantis – 51:32.

Galutinį smūgį priešininkai “Kadžiui” sudavė trečiajame kėlinyje, per kurį pelnė net 45 taškus ir galutinai išsprendė reikalus šiose rungtynėse.

Per likusį laiką teliko išspręsti formalumus ir užbaigti rungtynes.