R. Milieškienė: „Tai yra svarbiausios sezono rungtynės ir man tas pusfinalis bus kaip finalas“

Iki Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalių lieka vos viena diena. Netrukus paaiškės, kurios komandos iškovos kelialapius į finalą. Pirmojoje pusfinalio kovoje Marijampolės „Sūduva“ namuose priima Vilniaus „Kibirkštį“.

Portalas bcsuduva.lt susisiekė su „Sūduvos“ komandos senbuve Rita Milieškiene, kuri po Naujųjų iškentė kelio operaciją ir po truputį sugrįžta į sportinę formą.

„Sūduva“ pateko į LMKL pusfinalį, ar prieš sezoną tikėjai, jog taip įvyks?
Žinoma, kad tikėjau

–Tu su „Sūduvos“ komandos apranga žaisi jau ketvirtame LMKL pusfinalyje, tikriausiai geriau už daugelį žinai, kaip reikia žaisti tokiose rungtynėse
Tiesiog reikia laikytis rungtynių plano ir žaisti be jokio jaudulio. Reikia daryti viską, ką moki geriausiai.

Pusfinalyje „Sūduvos“ laukia jauna ir ambicinga „Kibirkštis“, ką galėtum pasakyti apie šią ekipą?
Nepasakyčiau, kad ji jauna. Nebent pagal amžių, bet LMKL jos jau turi nemažai patirties ir žaidžia gerai.

–Ar pertrauka komandai išėjo į naudą?
Dabar negaliu pasakyti ar išėjo į naudą, pažiūrėsime trečiadienį per rungtynes.

–Prieš sezoną esi paskelbusi, jog tai bus paskutiniai tavo karjeros metai, ar jauti kažką ypatingo prieš šiais lemiamas kovas?
Nieko ypatingo nejaučiu, tiesiog žinau, kad tai yra svarbiausios sezono rungtynės ir man tas pusfinalis bus kaip finalas.

LMKL pusfinaliai startuoja jau šį trečiadienį Marijampolėje, ko gali laukti aistruoliai?
Sirgaliai yra mūsų šaunuoliai, jie labai mus palaiko. Tikimės jų ir per pusfinalį bus daug, o mes jų stengsimės nenuvilti ir parodyti gerą kovą.

Pirmasis Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalis tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Kibirkšties“ vyks šį trečiadienį (03.28) 18:00 val. Marijampolėje.

Svarbiausios sezono rungtynės!

JAU RYTOJ!!! Svarbiausios sezono rungtynės! Mums reikia Jūsų palaikymo!p.s. Kateryna Dobrikova – 10 balų už lietuvių kalbą :)LMKL PUSFINALISMarijampolės moterų krepšinio klubas "BC Sūduva" – Vilniaus KibirkštisKovo 28 d. 18:00 val.Gamyklų g. 1, Marijampolė

Posted by Marijampolės moterų krepšinio klubas "BC Sūduva" on 2018 m. Kovas 27 d., Antradienis