Rezultatyviose rungtynėse “Išvien” įrodė pranašumą prieš “Simedvą”

“MKML-Mantinga” čempionate savo pergalių seriją pratęsė “Išvien” iškovojusi 4 pergalę iš tiek pat galimų. “Išvien” rezultatu 105:82 nugalėjo vos antrąjį pralaimėjimą patyrusią “Simedvą”.

Vos penkiese rungtyniavę “Išvien” itin galingai pradėjo rungtynes ir vos per per  3 minutes spėjo susikrauti dviženklį pranašumą (11:1). “Simedva” buvo pavykę šiek tiek sumažinti savo atsilikimą ir po pirmojo kėlinio ištirpdyti deficitą iki 6 taškų. Antrajame kėlinyje “Simedva” išlygo rezultatą (20:20), tačiau čia pat 7 taškus be atsako pelniusi “Išvien” vėl šoktelėjo į priekį.

Rungtynių lūžis įvyko po didžiosios pertraukos. “Išvien” laimėjo trečiąjį kėlinuką rezultatu 31:17 ir abejonių dėl rungtynių baigties nebeliko. Paskutinįjį ketvirti ekipos sužaidė lygiai ir “Išvien” triumfavo rungtynėse.

9Mantas Vaičiunas27:413933.32728.6010.01231030282
10Mindaugas Kliučnikas8:131520.01520.00000221100233
12Alvydas Šeštakauskas22:064850.000000023520101810
13Klaudijus Volskis35:1991850.041040.00005611201002225
15Danielius Pranskevičius34:5741625.02922.23650.0011100001139
21Nerijus Vaičiunas24:1241136.441040.0000336112031211
99Nerijus Burba25:0951145.51425.0000437121001114