“Sasnava-Avansas” užtikrintai nugalėjo “Autoklubą”

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje (“MKML-Mantinga”) šį trečiadienį buvo sužaistos dvejos čempionato rungtynės. Antrojoje vakaro dvikovoje “Sasnava-Avansas” įveikė “Autoklubą” rezultatu 89:64.

Startiniai komandų penketai:

“Autoklubas”: 7. K. BURAUSKAS, 19. A. BUJAUSKAS, 21. S. RAMANAUSKAS, 24. M. ŠMIGELSKAS, 25. A. ŠEŠTAKAUSKAS
“Sasnava-Avansas”: 3. L. LUKOŠENKINAS, 4. D. VALAITIS, 8. M. BRAZAUSKAS, 10. D. TALAČKA, 24. G. PEČIULIONIS

Itin rezultatyvi rungtynių pradžia tikrai turėjo būti patenkinti žiūrovai – akiai mielas ir rezultatyvus žaidimas vystėsi visą pirmąjį kėlinį. Įpusėjus ketvirčiui priekyje buvo “Sasnava-Avansas” (16:14). Sasnaviečiai savo pranašumą išlaikė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos, kurį laimėjo rezultatu 30:24.

Antrajame kėlinyje E. Vaznaičio dvitaškis pirmą kartą išvedė “Sasnavos-Avanso” komandą į priekį dviženklių skirtumu – 34:24, bet “Autoklubas” sušvelnino rezultatą iki  vienženklio skaičiaus. (32:37).

Didžiausi nemalonumai “Autoklubui” prasidėjo po didžiosios pertraukos. Strigdami sasnaviečų gynyboje, “Autoklubas” paleido varžovus į priekį dideliu skirtumu. Įpusėjus trečiajam kėliniui komandas jau skyrė 18 taškų skirtumas (38:54).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, “Sasnava-Avansas” padidino savo atotrūkį ir rungtynes užbaigė triuškinančiu skirtumu 89:64.

“Autoklubas”: K. Linkevičius 15, A. Bujauskas 14, S. Ramanauskas 12, K. Burauskas 10.

“Sasnava-Avansas”: G. Pečiulionis 23,  D. Valaitis 15, G. Stalioraitis ir L. Lukošenkinas po 12, R. Gylys 10,