“Savaitės rungtynės”: “Aikštelė 44-Mantinga” baigė pirmąjį etapą be pralaimėjimų

“Savaitės rungtynėmis” šią savaitę pripažinta “Aikštelės 44-Mantinga” ir “Liudvinavo” dvikovą. Antrosiose sekmadienio rungtynėse susitikę ekipos sirgaliams padovanojo daug gražių ir efektingų krepšinio epizodų, o pergalę rezultatu 112:80 šventė “Aikštelė 44-Mantinga”.

Komandų startiniai penketai:

Aikštele 44-Mantinga: 9. A. BIRGELIS, 13. Ž. KUKLIERIUS, 15. L. Miknevičius, 22. E. SEDEREVIČIUS, 23. D. ŠEMEKLIS
Liudvinavas: 5. P. ZABIELSKAS, 6. M. JURKIŪNAS, 10. L. AKSTINAVIČIUS, 13. I. KAMINSKAS, 17. M. RAČIUS

Rungtynių pradžia  žadėjo didelį rezultatyvumą – sužaidus dvi minutes rezultatu 11:7 pirmavo “Aikštelė 44-Mantinga”. Visgi, D. Šemeklio vedama “Aikštelės 44-Mantinga” komanda dar pirmajam kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą 26:16, kurį išsaugojo iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos (28:18). D. Šemeklis vien per pirmąjį kėlinį sugebėjo pelnyti 14 taškų.

Nors antrąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Ž. Kuklierius, tačiau lyg  komandiškai žaidęs “Liudvinavas” per keletą minučių ištirpdė MKML bronzininkų persvarą vos iki dviejų taškų 31:29. Nieko nelaukdamas “Aikštelės 44-Mantinga” trenerių štabas paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios susigrąžino  dviženklį pranašumą ir prieš antrąją rungtynių pusę jau pirmavo 55:39.

Po didžiosios pertraukos “Liudvinavas” sugebėjo priartėti ir laimėti trečiąjį kėlinį šešiais taškais, tačiau ketvirtajame kėlinyje “Aikštelė 44-Mantinga” įjungė penktą pavarą ir sudėliojo visus taškus ant “i” – 38 taškai per lemiamą ketvirtį ir “Liudvinavas” nesugebėjo atsitiesti.

“Aikštelė 44-Mantinga”: D. Šemeklis 29 (8/8 trit.), L. Miknevičius 20 (16 atk. kam.), A. Birgelis ir Ž. Kuklierius po 18, E. Sederevičius 15.
“Liudvinavas”: L. Akstinavičius 18, I. Kaminskas 12, M. Ulevičius 11, P. Zabielskas 10, M. Jurkiūnas 9.