Savaitės rungtynėse – “Išvien” užtikrintai įveikė “Veteranus”

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje (MKML-Mantinga) šį sekmadienį buvo sužaistos trejos rungtynės. Pirmojoje dvikovoje, kuri buvo paskelbta savaitės rungtynėmis ginklus surėmė “Išvien” ir “Veteranai”. Savaitės mače intrigos nebuvo, pergalę triuškinančiu skirtumu 74:53  laimėjo “Išvien”.

“Išvien” į priekį pabėgo jau per pirmąsias dvi su puse minutės – 10:1, o netrukus skirtumas tapo dviženklis 14:3. “Veteranai” pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami dviženklį deficitą 10:21.

Antrajame kėlinyje “Išvien” įjungė dar aukštesnę pavarą ir surengė spurtą 11:1 ir pasiuntė “Veteranus” į gilią duobę (32:11), o prieš didžiąją pertrauką “Išvien” pirmavo jau net 28 taškų skirtumu – 39:20.

Po didžiosios pertraukos “Veteranai” mėgino taisyti padėtį, tačiau nesėkmingai. Daugiausiai ką pavyko pasiekti buvo sumažintas deficitas iki 14 taškų (55:41), tačiau daugiau rungtynėse pasiekti nepavyko. “Išvien” įjungė aukštesnę pavarą, susigrąžino turėtą persvarą ir šventė pergalę rezultatu 74:53.

“Išvien”: Deividas Kisielius 20, Arvydas Staškauskas 15, Eimantas Valiukas 13, Žygimantas Vasiliauskas 11.

“Veteranai”: Aidas Stankus 14, Klaidas Šapalas 12, Gražvydas Bieliūnas 8.