Šeštadienio “Sūduvos” rungtynėse – pramogos žiūrovams!

Jau šį šeštadienį Marijampolės “Sūduva” stoja į antrąsias Lietuvos moterų krepšinio taurės pusfinalio rungtynes. Šalies čempionė pirmajame mače susikrovė 10 taškų pranašumą rungtynėse Klaipėdoje, įveikdama “Fortūną” rezultatu 77:67. Atsakomasis Lietuvos moterų krepšinio taurės startas Marijampolėje vyks Vasario 3 d. 15:00 val. adresu Gamyklų g. 1, Marijampolė. Įėjimas nemokamas.

Marijampolės “Sūduva” savo žiūrovams yra paruošusi atrakcijų žiūrovams. Minutinių pertraukėlių metu susirinkusius džiugins “Marijampolės krepšinio šokėjos”, o gerą ritmą suks marijampoliečių pamiltas DJ “Solid G”. Didžiosios pertraukos metus lauks šokių grupės “Toro” pasirodymas.

Sirgaliai turės galimybę iš rungtynių išeiti netuščiomis. Petraukėlių metu taikliu metimu iš vidurio aikštės bus galima iš karto atsiimti kvietimus į “Mercure” Marijampolė “SPA”. Bus organizuojamas ir mineralinio vandens “Akvilė” konkursas. O šiuo metu klubo Facebook paskyroje vyksta dar vienas žaidimas, kurias galima laimėti “Kauno grūdų” įsteigtų “Activus” avižinių košių.