“Simedva” neatsilaikė prieš aukštaūgių vedamą “Ataką-2”

Antrąją pergalę per keturis susitikimus iškovojo “Ataka-2” (2/2), kuri rezultatu 88:78 pranoko “Simedvą” (1/3).

“Ataka-2” Sėkmingiau pradėjo susitikimą ir po keleto rezultatyvių atakų jau turėjo šiokį tokį pranašumą – 11:4. “Simedvai” buvo pavykę priartėti, tačiau po pirmojo kėlinio pirmavo 25:22.

Antrajame kėlinyje “Ataka-2” spurtavo ir po Gintaro Labučio tritaškio metimo pirmavo 50:37, o sutrikusi “Simedva” buvo priversta prašyti minutinės pertraukėlės, po jos “Simedva” atsakė tritaškiu, bet deficitas vistiek didėjo, o įpusėjus rungtynėms “Atakos-2” pranašumas išaugo iki 14 taškų – 54:40.

Trečiajame kėlinyje “Ataka-2” dar labiau nutolo – 69:50, o ketvirtasis rungtynių kėlinukas buvo tik formalumas, per kurį nors “Simedvai” ir buvo pavykę priartėti iki 6 taškų (72:78), tačiau galutinai užsikabinti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 78:88.