“Simedva” reguliarųjų čempionatą užbaigė pergale, “Lazdijų SC” komanda “A divizione” liko be laimėjimų

Dar dvi komandos pabaigė kovas “A dvizione”. Trečiadienio vakare dėl pirmosios pergalės kovoti kilo “Lazdijų SC” ir “Simedva”. Dvikovą rezultatu 79:62 laimėjo “Simedva”, kuri įsirašė antrąją pergalę čempionate.

“Simedva” su 2 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais.

Tuo tarpu “Lazdijų SC” komanda pasirodymą reguliariajame čempionate baigė “A divizione” neiškovoję nė vienos pergalės ir atkrintamosiose startuos iš 8-osios pozicijos. Jų varžovai – reguliariojo čempionato nugalėtojai, kurie taip pat paaiškės sekmadienį. Jais gali tapti tos pačios trys komandos: “Išvien”, “Veteranai” arba “Liudvinavas-Vytis”.

Rungtynėse “Simedva” susikrovė dviženklį pranašumą dar pirmajame kėlinyje, po kurio pirmavo 27:14. Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 18 taškų.

“Lazdijų SC” po didžiosios pertraukos buvo priartėję tik per penkis taškus, tačiau, protingiau sužaidusi “Simedva” skirtumą greitai padidino ir išlaikė pergalę savo rankose.