Stabiliai rungtyniavęs “Liudvinavas” įveikė “Kapčiamiestį”.

Antrosiose vakaro rungtynėse “Liudvinavas” rezultatu 85:75 įveikė praėjusią savaitę čempionus nubaudusius “Kapčiamiesčio” krepšininkus.

“Kapčiamiestis” pirmajame kėlinyje susikrovė 6 taškų persvarą, tačiau jos išlaikyti nesugebėjo ir pirmąją kėlinuką laimėjo vos vieno taško skirtumu 19:18. Liudvinavas” iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 22:16 ir prieš pertrauką turėjo jau 5 taškų pranašumą 40:35.

Antrojoje susitikimo dalyje “Kapčiamiesčiui” buvo pavykę priartėti iki minimumo 58:57, tačiau tada sekė puiki “Liudvinavo” atkarpa, po kurios liudvinavieičiai įgyji rekordinę, 13 taškų persvarą. Po tokio smūgio lygos debiutantai neatsigavo ir pralaimėjo susitikimą dviženkliu skirtumu 75:85.

Tomas Kerevičius

Tomo Kerevičiaus įspūdžiai po pirmųjų varžybų vilkint "Liudvinavo" marškinėlius!