“Sūduva-Mantinga-2” užtikrintai įveikė turnyrinės lentelės kaimynus

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2” iškovojo ketvirtąją pergalę Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionate. Marijampoliečiai namuose rezultatu 91:69 (36:15, 22:9, 16:20, 17:25) nugalėjo “Biržų” komandą.

“Sūduva-Mantinga” su 4 pergalėmis ir 6 nesėkmėmis užima dešimtąją vietą. “Biržai” turėdami 5 pergales ir tiek pat pralaimėjimų užima 9-tąją vietą.

Šeimininkai Marijampolėje jau per pirmąjį ketvirtį pasiuntė varžovus į gilų nokdauną. Sūduviečiai aktyviai palaikomi savo žiūrovų laimėjo pirmąjį ketvirtį net 36:15 ir jau po pirmųjų 10-ties minučių turėjo net 21 taško persvarą. Antrajame kėlinyje apsukų nemažinę marijampoliečiai sudavė “Biržams” dar vieną smūgį – 13 taškų persvara laimėtas antrasis kėlinys nepaliko jokių šansų varžovams. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė nepadorus rezultatas – 58:24.

Per likus laiką “Biržams” atkurti intrigos nepavyko, o Andriaus Kardišausko vadovaujama ekipa šventė užtikrintą pergalę namuose.

Sūduviečių gretose tradiciškai rungtyniavo trijulė Domantas Senda (18 taškų), Jaunius Davniukas (17 taškų), Robert Subotkevič (16 taškų).Karjeros mačą sužaidęs Tomas Karalius surinko 13 taškų, Mantas Gelčius pridėjo 12 taškų, Tomo Kuzminsko sąskaitoje 10 taškų. Mantas Varnagiris ir Martynas Dvylis surinko atitinkamai po 3 ir 2 taškus.

“Biržuose” išsiskyrė 29 taškus pelnęs Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas. 12 pelnė Dominykas Bučas.