Šventiškai prašurmuliavo „MKML-Mantinga Kalėdinis krepšinio turnyras” (video)

Šį sekmadienį (gruodžio 17 d.) Marijampolės krepšinio mėgėjų lyga kvietė visus pasitikti gražiausias metų šventes kartu bei organizavo jau tradicija tapusį „MKML-Mantinga Kalėdinį krepšinio turnyrą“. Daugiau nei dvidešimt komandų dvejose amžiaus grupėse varžėsi dėl vertingų prizų ir tiesiog smagiai leido laiką su oranžiniu kamuoliu ir būrių gerų bičiulių.

Jeigu pernai „MKML-Mantinga“ paskelbė apie rekordinį Kalėdinio krepšinio turnyro prizų kraitį, tie šiemet, panašu, kad tas prizų fondas dar labiau išsipūtė ir tapo vėl rekordinis. Pagrindinis prizas Eurolygos rungtynes Kauno „Žalgirio“ arenoje, dovanų kuponai apsilankymui „Mercure Marijampolė“ SPA centre, kvietimai visai komandai į pramogų centro „Lūna“ boulingą, firminiai „Adidas“ prizai, UAB „Mantinga“, UAB „ICECO“ įsteigti „Aurum“ ledai ir „Zigmo žuvys“, „Activus“ ir kiti. O kur dar atminimo taurės ir medaliai..

Turnyro atmosfera rūpinosi tikri profesionalai –  šventiškus ritmus suko DJ „Soldid G“, o kiekvieną akimirką įamžino fotografas Vytenis Skroblas. Organizaciniais užkulisiais rūpinosi jaunieji MKML savanoriai.

Turnyro naujiena – merginų grupė, kuriai dalyvavimas buvo nemokamas, siekiant kuo daugiau merginų paskatint žaisti krepšinį. Debiutinėje grupėje susirinko penkios komandos. Čempionėmis tapo komanda „Dream team“, antrąją vietą užėmė „Mažutės“, o trečiąją „Zuikio sapnas“.

1×1 rungtyje triumfavo Edgaras Žukauskas.

3×3 „18-“ amžiaus grupėje čempionų titulą iškovojo „Valjona“, kuri ne tik pranoko savo bendraamžius, tačiau pamokė ir vyresniųjų grupės komandas. Antrieji „18-“ grupėje liko „Barzdukai“, tretieji – „Depresuotas trejetas“.

Vyriausiųjų „18+“ amžiaus grupėje virė didžiausia intriga ir liejosi daugiausiai prakaito. Turnyro bronzos medaliais pasipuošė „Igliauka“, kuri rungtynėse dėl trečiosios vietos įveikė „SKK“. Didžiajame finale net  trečius metus iš eilės triumfavo „Liudvinavas“, kuris finale patiesė galingai atrodžiusią „Celtics“ komandą.

Čempionai bei prizininkai buvo apdovanoti bilietais į Eurolygos rungtynes bei vienais už kitą vertingesniais rėmėjų įsteigtais prizais.

“MKML-Mantinga” vadovas Deividas Jurkša džiaugėsi dalyvių pastangomis bei aktyviu dalyvavimu turnyre.

Nuoširdžiai dėkojame savo ištikimiems rėmėjams bei partneriams:

  • Pagrindiniam rėmėjui Marijampolės savivaldybei
  • Generaliniam lygos rėmėjui  “Mantingai”
  • Rėmėjams: UAB “ICECO”, pramogų centrui “Lūna”, UAB “Noringei”, UAB “Art Glacio”, UAB „Kauno grūdai“, Marijampolės Žaidimų sporto mokyklai, “Coffee hill Marijampolė” ir daugeliui kitų.
  • Informaciniams rėmėjams: “Suvalkiečiui”, Marijampolės televizijai ir “Sūduvos gidui”.

„MKML-Mantinga“ dėkoja visiems už aktyvumą šventiniu laikotarpiu ir linki šiltų, linksmų Šventų Kalėdų bei Naujųjų metų!

3×3 “Merginų grupė” 1 vieta – “Dream team”

3×3 “Merginų grupė” 2 vieta – “Mažutės”

 

3×3 “Merginų grupė” 3 vieta – “Zuikio Sapnas”

 

1×1 “18+” 1 vieta – Edgaras Žukauskas

1×1 “18+” 2 vieta – Mindaugas Surdokas

3×3 “18-” 1 vieta – “Valjona”

3×3 “18-” 2 vieta – “Barzdukai”

3×3 “18-” 3 vieta – “Depresuotas trejetas”

3×3 “18+” 1 vieta – “Liudvinavas”

3×3 “18+” 2 vieta – “Celtics”

3×3 “18+” 3 vieta – “Igliauka”