T. Badoko traukiamo “Kadžio” pergalės dar teks palaukti – suklupo 11-tąjį kartą iš eilės

“Kalvarija” rezultatu 96:75 nugalėjo “Kadį” ir privertė juos pralaimėti 11-tąjį kartą iš eilės.

„Kadis“ geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 8:1, tačiau  „Kalvarija“ atsitiesė ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 9:10. Toliau abi komandos žaidė lygiai ir po pirmojo ketvirčio išsiskyrė taikiai – 24:24. Antrąjį ketvirtį „Kalvarija“ pradėjo uraganiniu spurtu ir per 59 sekundes pelnė 8 taškus be atsako, po dar vienos atakos „Kadžio“ komandos vyr. treneris Vidmantas Juškevičius  buvo priverstas prašyti minutinės pertraukėlės jo komandai atsiliekant dviženkliu skirtumu 24:34. Po pertraukėlės situacija nesikeitė, o „Kalvarija“ toliau tolo bei įpusėjus pirmajai pusei turėjo rekordinę 23 taškų persvarą – 57:34.

Po didžiosios pertraukos „Kalvarija“ toliau kontroliavo rungtynes ir neleido „Kadžiui“ sumažinti deficito – 51:75 po trijų kėlinių.Per likusį laiką intrigos atkurti nepavyko ir „Kalvariją“ iškovojo pergalę.