Trileryje iki paskutinių akimirkų – “Veteranų” triumfas prieš “Išvien”

“Savaitės rungtynėse” titulą ginantys “Veteranai” sulaukė solidaus pastiprinimo po krepšiu ir iškovojo pergalę prieš “Išvien” rezultatu 86:83.

Intriga kunkuliavo jau nuo pirmųjų akimirkų – pirmajame ketvirtyje nė viena komanda nesugebėjo įgyti pranašumo. Antrajame kėlinyje po A. Levano tritaškio “Išvien” išsiveržė į priekį rezultatu 28:19. Visgi, “Veteranų” komanda sugebėjo atsitiesti, o po Povilo Anelausko tritaškio kėlinio pabaigoje sumažino savo atsilikimą iki minimumo – 46:46.

Didžioji intriga virė ketvirtajame kėlinyje. Iki susitikimo likus žaisti 2 minutes rezultatas dar buvo lygus – 80:80. Tuo metu 4 iš eilės taškus pelnė “Veteranų” žaidėjas Kasparas Berenis ir iškarto privertė prašyti “Išvien” minutinės pertraukėlės. Po jos “Išvien” žaibiškai atsakė tritaškiu, tačiau rungtynes užbaigė Manto Pledo baudų metimai ir “Veteranai” šventė pergalę.