Trileryje iki paskutinių sekundžių prireikė pratęsimo, kuriame tik pačioje pabaigoje triumfavo “Arotena”

Įtemptose ir nervingose rungtynėse antrąją pergalę paeiliui iškovojo “Arotenos” komanda, kuri tik po pratęsimo rezultatu 91:89 palaužė lygos čempionus “Veteranus”.

Rungtynės klostėsi itin permainingai ir abi komandos neturėjo apčiuopiamesnio pranašumo.

Iki mačo pabaigos likus žaisti mažiau nei minutę, R. Subotkevič dvitaškis suteikė “Arotenai” 4 taškų pranašumą. Visgi, tada lemiamą žodį ketvirtajame kėlinyje tarė “Veteranų” naujokas pelnęs 4 taškus iš eilės ir taikliu baudų metimu išplėšęs pratęsimą savo komandai. “Arotena” turėjo net dvi progas išplėšti pergalę, tačiau du A. Kzuminsko tritaškiai tikslo nepasiekė ir komandos buvo aiškintis santykius pratęsime.

Per pratęsimą tikslesni buvo “Arotenos” krepšininkai, kurie iškovojo pergalę.