Trileryje su „Kapčiamiesčiu“ – pirmasis „Liudvinavo-Vyčio“ pralaimėjimas

Įspūdingą trečiąją pergalę „MKML-Mantinga“ čempionato „A divizione“ iškovojo „Kapčiamiesčio“ komanda, kuri rezultatu 75:73 po itin dramatiškos kovos palaužė „Liudvinavo-Vyčio“ komandą, kuriai tai buvo tik pirmoji nesėkmė antrajame etape.

Vos prasidėjus rungtynėms užviri atkakli dvikova tarp vienas kito vertų priešininkų. Nė viena komanda per pirmąsias 6 minutes nepirmavo didesniu nei 3 taškus skirtumu, nors pirmaujanti komanda pasikeitė keletą kartų. Sužaidus 6 minutes rezultatas dar buvo lygus – 15:15. Visgi, „Kapčiamiestis“ po Vainos ir Margelio taškų šovė į priekį – 20:15. Vis dėl pasibaigus kėlinukui iš šios persvaros liko vos vienas taškas – 22:21.

Po didžiosios pertraukos po Tomo Bogušio dvitaškio „Kapčiamiestis“ pirmą kartą pasiekė dviženklę taškų persvarą – 54:44. Susitelkęs „Liudvinavas-Vytis“ sugebėjo vėl priartėti iki kovinio atstumo – 63:67. Įtampa pradėjo kaisti ketvirtajame kėlinyje, kai įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Kapčiamiesčio“ persvara siekė vos 2 taškus (70:68).

Likus žaisti mažiau nei vieną minutę, Edvino vainos tritaškis išvedė jo komandą į priekį – 75:70. Vis dėl to Matas Marčiukonis sugebėjo išprovokuoti „Kapčiamiesčio“ pražangą mesdamas iš toli ir gavo progą realizuoti visus tris baudų metimus (73:72). Negana to, Savo atakos metu „Kapčiamiestis“ prarado kamuolį ir paliko užtektinai laiko „Liudvinavui-Vyčiui“ išsigelbėti. Matas Marčiukonis atakavo iš toli ir turėjo proga išplėšti pergalę, bet metimas tikslo nepasiekė. Proga sužibo, kai po netaiklaus Marčiukonio metimo Karolis Šukys atkovojo kamuolį puolime puolime ir spėjo jį švystelėti į krepšį. deja, tačiau ir šis metimas tikslo nepasiekė, o kamuolį sugriebęs „Kapčiamiestis“ prasprogo emocijomis – jie šventė pergalę ir išgyvenę trilerį išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Liudvinavui-Vyčiui“.