Lygos tritaškių rekordą dar kartą pagerinusi „Išvien“ nepaliko vilčių „Lazdijų SC“ komandai

Įspūdingą pergalę iškovojo „Išvien“ komanda, nepalikdami jokių vilčių varžovams iš „Lazdijų“. Visas rungtynes dominavusi „Išvien“ laimėjo triuškinamu taškų skirtumu, net 72 taškais, rezultatu 127:55 (30:17, 23:8, 36:12, 38:18).

Nuo pat pirmųjų minučių „Išvien“ komanda buvo tiesiog užsikūrusi rungtynėms. Uraganiškas puolimas „Lazdijų SC“ komandai sukėlė didelį galvos skausmą. Jau per pirmąsias dešimt minučių „Išvien“ ekipa įmetė 30 taškų, o tuo tarpu varžovams leisdo įmesti tik 17 taškų. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei keturioms minutėms, rezultatas buvo 16:12 „Išvien“ naudai, bet per likusį laiką 14:5 spurtavę „Išvien“ susikrovė solidų pranašumą 30:17.

Antrasis kėlinys nuo pirmojo mažai kuo skyrėsi, o „Išvien“ ekipa tęsė savo įspūdingą puolimą. Niekaip nerasdama priešnuodžių „Išvien“ puolimui, „Lazdijų“ ekipa antrąjį rungtynių kėlinį taip pat pralaimėjo rezultatu 8:23, taip padidindami savo deficitą iki 28 taškų. Į rūbines komandos patraukė švieslentei skelbiant „Išvien“ pranašumą rezultatu 53:25.

Antroji rungtynių pusė tapo tik formalumu „Išvien“ komandai. Per du kėlinius „Išvien“ padidino puolimo apsukas ir negailėdami varžovų sugebėjo įmesti net 74 taškus. Tuo tarpu „Lazdijų SC“ komanda tik pelenė vos 30 taškų.

Pergalę šventusių „Išvien“ komandoje naudingiausiai žaidė Eimantas Valiukas surinkęs 33 naudingumo balus. Pažymėtina, kad laimėtojų gretose, net dviženklę taškų riba pasiekė šeši žaidėjai.

„Išvien“ šiose rungtynės dar kartą pagerino lygos rekordą, bet apie tai daugiau pranešime sekančią dieną.