„CIE LT Forge“ iškovojo jau trečiąją pergalę

Antroji vakaro dvikova vyko tarp B diviziono komandų „CIE LT Forge“ ir „Marijampolės SC-2005“. Kontrolę visas rungtynes išlaikius „CIE LT Forge“ komanda šventė užtikrintą pergalę rezultatu 73:64 (17:9, 21:20, 20:15, 15:20).

„CIE LT Forge“ ekipa nuo pirmųjų minučių laikė rungtynes savo rankose. Lėtai, bet užtikrintai siekdami pergalės, jie pademonstravo solidžią gynybą, kurios dėka „Marijampolės SC-2005“ komanda sugebėjo įmesti vos 64 taškus.

Per pirmąją rungtynių puse susikrovusi solidesnę persvarą, „CIE LT Forge“ ekipa taškų skirtumą išlaikė iki pat ilgosios pertraukos, pirmuosius du kėlinius laimėję 39:28.

Po ilgosios pertraukos vadžių neatleidę „CIE LT Forge“ savo turimą taškų pranašumą šiek tiek padidino laimėję trečiąjį kėlinį rezultatu 20:15, taip pirmaudami jau 14 taškų skirtumu. Marijampoliečiai kiek solidžiau sugebėjo sužaisti tik paskutinįjį kėlinį, kurį pavyko laimėti rezultatu 20:15. Deja, to nepakako, kad butų sukurta intriga rungtynių pabaigoje. Naudingiausias žaidėjas laimėtojų gretose buvo Tomas Miškelis surinkęs 26 naudingumo balus. Tomas buvo arti dvigubo dublio – 24 taškai 8 atkovoti kamuoliai.