Užtikrintai “MSC-2005” komandą įveikęs “Vytenis” reguliariajame čempionate liko penktas, jauniai baigė pasirodymą

Užtikrintą pergalę “MKML-Mantinga” čempionato “B divizione” iškovojo “Vytenis”, kuris trečiadienį rezultatu 70:50 įveikė “Marijampolės SC” komandą ir įsirašę trečiają pergalę antrajame etape.

“Vytenis” su 3 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais finišavo penktojoje turnyrinės lentelės pozicijoje bei pateko į atkrintamąsias rungtynes. Jų varžovai ketvirtfinalyje – ketvirtąją vietą užėmusi “CIE LT Forge” komanda.

Savo ruožtu “Marijampolės SC-2005” komanda “B divizione” liko iškovoję vieną pergalę, todėl kartu su “Marista” savo pasirodymus šiame sezone baigė.

“Vytenis” šiose rugntynėse dominavo nuo pirmųjų minučių, o juų persvara augo eksponentiškai: Po pirmojo kėlinuko +5 (21:16), po antrojo kėlinuko +20 (44:24). Po didžiosios pertraukos skirtumas tarp ekipų toliau augo, o ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, kurį sutvarkęs “Vytenis” džiaugėsi užtikrinta pergale.