“Veteranai” antrą kartą iš eilės triumfavo paskutinę akimirką, šį kartą palaužė “Liudvinavą”

Dar vieną neįtikėtiną pergalę pasiekė “Veteranai”, kurie šį kartą rezultatu 82:81 paskutinėmis sekundėmis parklupdė “Liudvinavą” ir įsirašė antrąją pergalę iš tiek pat galimų. “Liudvinavas” savo ruoštu per dvejas rungtynės dar nėra iškovojęs pergalių.
“Veternams” tai buvo antroji laimėta drama per šią savaitę. Trečiadienį 2018 m. čempionai po pratęsimo patiesė “Kapčiamiestį”.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo “Liudvinavas”, kuris sužaidus pusę pirmojo ketvirčio pirmavo dviženkliu skirtumu – 17:6. Visgi, “Veteranai” nubudo ir besibaigiant kėlinukui sugebėjo beveik per pus sumažinti atsilikimą 20:26.

Įpusėjus antrajam kėlinukui “Liudvinavas” vėl atstatė dviženklį pranašumą – 40:30. Šią persvarą daugiau ar mažiau pavyko išlaikyti bei įpusėjus rungtynėms pavyko pirmauti 50:42.

Antrąją rungtynių dalį itin sėkmingai pradėję “Veteranai” sugebėjo sugrįžti į rungtynes bei surengė solidžią atkarpą 9:2 bei priartėti bei vėliau ir išlyginti rezultatą. Visgi, “Liudvinavas” laikėsi per kovinį atstumą ir užbaigė trečiąją ketvirtį pirmaudami dviejų taškų skirtumu.

Ketvirtojo kėlinuko metu visą laiko pirmavo “Liudvinavas” bei likus žaisti pusantros minutės pirmavo 79:75. Visgi, “Veteranai” spurtavo rungtynių pabaigoje 7:2 ir šventė dramatišką pergalę. Laimėjimą lėmė taiklus E. Tamašaičio dvitaškis. “Liudvinavas” po šių taškų dar turėjo pilną minutės pertraukėlę bei laiko pasiruošti lemiamam išpuoliui. Deja, tačiau M. Ulevičiaus dvitaškis tikslo nepasiekė bei leido “Veteranams” iškovoti antrąją pergalę.