“Veteranai” finale užbaigė “Igliaukos” pasaką ir tapo “MKML-Mantinga” čempionais 2018!

“MKML-Mantinga” turi naujus čempionus – jais tapo finale lyg ant sparnų žaidę “Veteranai”, kurie kulminacinėse sezono rungtynėse rezultatu 114:90 palaužė fantastišką žygį pademonstravusią “Igliauką”.  “Veteranai” pirmą kartą istorijoje iškovojo čempionų titulą.

Šiose rungtynėse “Veteranai” sėkmingai susitvarkė su oponentų komandos vedliu Dariumi Gvezdausku, kuris šiose rungtynėse pelnė 20 taškų, kaip palyginimui pusfinalyje surinko net 60 ir pasiekė lygos rezultatyvumo rekordą.

Itin galingai būsimieji čempionai atrodė jau pirmosiomis finalo minutėmis – pradžia 19:1 tiesiog parbloškė “Igliauką”, kurios neišgelbėjo net ir 2 minutinės pertraukėlės, kurių paprašė Tadas Prajara. “Igliauka” visgi sugebėjo stabilizuoti padėtį ir po pirmojo kėlinio sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų 33:23.

Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolę ir toliau sėkmingai laikė “Veteranai” – jie toliau stabiliai kontroliavo žaidimo eigą. Ketvirtajame kėlinyje “Veteranai” pasiekė rekordinę persvarą – 106:75.

Tokio deficito “Igliaukai” panaikinti nepavyko ir “Veteranai” aikštelės viduryje pratrūko triumfo emocijomis.

“Veteranai”: A. Kuzminskas 32 D. Senda 25, O. Braždionis 17, J. Davniukas 13.

“Igliauka”: E. Masaitis 21, D. Gvezdauskas 20, L. Trušas 17.