“Veteranai” iššvaistė dviženklį pranašumą ir nusileido “Atakai”

„Ataka“ galingai pradėjo rungtynes ir pasiuntė „Veteranus“ į duobę jau pirmosiomis minutėmis – 16:0. Po gauto smūgių lygos čempionai sugebėjo atsitiesti ir besibaigiant kėliniui sumažino atsilikimą iki 6 taškų – 21:27.

Antrajame kėlinyje „Veteranai“ toliau nenuleido rankų ir ketvirtį pradėjo spurtu 5:0 bei sumažino savo atsilikimą iki minimumo 26:27. Kiek Vėliau Klaido Šapalo tritaškis pirmą kartą išvedė čempionus į priekį 34:31, o vienu metu „Veteranų“ pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų (38:31). Po dviejų kėlinių pavykus išlaikyti persvarą, „Veteranai“ prieš „Ataką“ pirmavo 49:42.

Verbickas tritaškiu atidarė antrąją rungtynių pusę ir išvedė „Veteranus“ į priekį 10 taškų persvara – 52:42. „Ataka“ stabilizavo padėtį ir sumažino atsilikimą iki 1 taško (51:52) bei atgavo pranašumą –  66:58.

Rungtynių pabaigoje “Veteranai” turėjo ne vieną progą priartėti, tačiau lemiamu metu pritrūko taiklumo ir drausmės bei teko nusileisti “Atakai”.