“Veteranai” pademonstravo charakterį, bet neatsilaikė prieš čempionus

Antrosiose trečiadienio (11.29) vakaro rungtynėse susikovė praėjusio sezono čempionai “Perlas” ir nuolat ambicinga “Veteranų” komandą. Rungtynes rezultatu 100:81 laimėjo “Perlas”. “Veteranai” sugebėjo sumažinti 23 taškų deficitą iki dešimties, tačiau “užsikabinti” rungtynėse nepavyko.

Komandų startiniai penketai

Perlas: 2. K. ŠUKYS, 4. V. ČĖSNA, 8. M. VARNAGIRIS, 9. D. PODOLSKIS, 11. M. SIAUKA.
Veteranai: 0. A. KUZMINSKAS, 6. A. STANKUS, 9. M. GELČIUS, 19. M. PLEDAS, 55. D. SENDA.

“Veteranai” užtikrintai pradėjo rungtynes bei startavo “sausa” atkarpa 8:0. Visgi, V. Česnos ir M. Varnagirio tempiamas “Perlas” po pusantros minutės išlygino rezultatą, o tas pats Varnagiris jį persvėrė (10:8). Kėlinuko pabaigą uraganiniu puolimu užbaigė “Perlas”, kuris po pirmojo ketvirčio pirmavo 27:19.

Antrajame ketvirtyje “Perlas” per kiek mažiau nei vieną minutę surengė tris rezultatyvias atakas ir skirtumas tarp komandų žaibiškai šoktelėjo iki dviženklio skaičiaus (32:19). M. Varnagirio į [priekį traukiamas perlas susikrovė net 20 taškų pranašumą dar net nesibaigus antrajam kėliniui 54:34. O ketvirtį užbaigė “Perlo” puolėjo Gintaro Vaitkas dvitaškis (56:34).

Po didžiosios pertraukos Šukio greitoje atakoje pelnyti du taškai išvedė čempionus į priekį rekordiniu skirtumu 60:37, tačiau tada “Veteranai” kilo į rimtą šturmą. Iniciatyvos ėmėsi M. Pledas, kuris pelnė 3 tritaškius, tolimą metimą pridėjo Domantas Senda, Gelčius pataikė iš po krepšio ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 10 taškų (63:53).

Ketvirtajame kėlinyje “Perlas” atsigavo po šoko ir ėmė susigrąžinti prarastas pozicijas – 4 G. Vaitkaus taškai iš eilės leido “Perlui” atitrūkti 75:60, o įpusėjus kėliniui komandas vėl skyrė 20 taškų (87:67). “Perlas” išlaikė aukštą tempą ir šventė pergalę rezultatu 100:81.

“Veteranai”: A. Kuzminskas 18, D. Senda 17, M. Pledas 15, M. Gelčius 12.

“Perlas”: K. Šukys 22 (13 atk. kam.), V. Čėsna 20, M. Varnagiris 18, G. Vaitkus 16, R. Miliauskas 10.