GRAŽIŠKIAI
97 - 64
Igliauka 28 26 21 22 - 97
GRAŽIŠKIAI 22 14 14 14 - 64

Antrosiose trečiadienio vakaro rungtynėse susigrūmė praėjusio sezono staigmena tapusi “Igliauka” ir debiutuojanti “Gražiškių” komanda. Rungtynes gana nesunkiai rezultatu 97:64 laimėjo lygos vicečempionė “Igliauka”.

Susitikimo pradžioje “Gražiškiai” kovojo su “Igliauka” kaip lygūs su lygiais ir vien per pirmąjį ketvirtį pataikė net 5 tritaškius. Tai leido laikytis ir neiškristi iš kovos dėl pergalės. Po pirmojo ketvirčio “Igliauka” pirmavo 28:22.

Antrąjį kėlinį “Gražiškiai” pradėjo su dviguba energija ir surengė itin gerą atkarpą. Vos per dvi  minutes spurtavo 9:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai (31:28). Deja, tačiau tokio aukšto tempo pirmoji ir neatlaikė “Gražiškių” komanda, kuri per likusias 8 ketvirčio minutes sugebėjo pelnyti tik 5 taškus ir krito į duobę. tuo tarpu “Igliauka” įjungė savo “atkrintamųjų rungtynių rėžimą” ir pasileido į priekį. Per jau minėtą 8 minučių atkarpą “Igliauka” pelnė net 26 taškus ir gerokai išsiveržė į priekį (54:36).

Po didžiosios pertraukos sugrįžusi “Igliauka” toliau nemažino apsukų ir 26-ąją rungtynių minutę jau pirmavo 65:44 ir rungtynių baigtis tapo aiški per likusį laiką “Gražiškiams” atkurti intrigos nepavyko.

“Igliauka” šventė užtikrintą pergalę rezultatu 97:64.

“Igliauka” kova dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 59:38. Tuo tarpu “Gražiškiai” pataikė net 13 tritaškių.

Paulius Ivanauskas

Paulius Ivanauskas po pertraukos sugrįžo į aikštelę ir apsivilko "Igliaukos" marškinėlius