Vieninteliai nepralaimėję „Išvien“: „Sieksime vėl laimėti taurę“

„MKML-Mantinga“ čempionate finišuoja pirmasis sezono etapas, kurį be pralaimėjimų įveikė tik viena komanda – lygos vicečempionė „Išvien“. Komandai šiemet liko vienas darbas – gruodžio 18 dieną Vilkaviškyje apginti Kalėdinės taurės laimėtojų titulą.

„Išvien“ vadovas Andrius Levanas, be abejo, pirmąją sezono dalį vertina puikiai.

Andrius Levanas.

„Sezono startas, išties, labai džiugus – 7 pergalės iš tiek pat galimų. Labai smagu, kad prie senbuvių puikiai į komandą įsiliejo naujokas Aldas Moliušis ir pernai šiek tiek kojas apšilęs universalus gynėjas Julius Gustas. Taip pat laukiame dar vieno naujoko – Mangirdo Račiaus – debiuto, – sakė A.Levanas. – Kol kas sudėtis atrodo optimali, jei traumos nepamaišys, neplanuojame pildytis.“

Prieš metus „Išvien“ Kalėdinės taurės turnyro pusfinalyje 85:70 pranoko „Liudvinavą-Vytį“, o finale 101:76 nepaliko vilčių dabartinei „Marijampolės SC-Mantingos“ ekipai. Šiemet su Kęsto Juozaičio treniruojamais jaunaisiais krepšininkais teks susitikti jau pusfinalyje.

„Labai gerbiame jauną talentingą ir patyrusį trenerį turinčią ekipą, pusfinalyje turėsime daug reikalų, bet pernai laimėtą taurę apginti labai norisi“, – nusišypsojo A.Levanas.

Kalėdinės taurės turnyre prieš finalą vyks „RA Auto“ Snaiperio konkursas, į kurį „Išvien“ delegavo Eimantą Valiuką, tritaškius šiemet metantį 39,6 proc. taiklumu. 33-ąjį gimtadienį neseniai atšventusiam gynėjui komandos draugai sukūrė neeilinį spaudimą.

„Jo atsakomybė labai didelė – jei nelaimės, turės vaišinti picomis visą komandą kavinėje „Luna Rosa“. Jei įvykdys nustatytus tikslus, komanda vaišins jį, jo šeimyną ir visą giminę“, – savo snaiperiui iškeltas sąlygas atskleidė A.Levanas.

Baigdamas pokalbį „Išvien“ vadovas pakvietė visus savo ekipos bendruomenės narius atvykti į Vilkaviškį.

„Laukiame visų bičiulių, pažįstamų ir komandą palaikančių žmonių Vilkaviškyje! Gal šiek tiek banalu, bet žiūrovams ir šventės dalyviams palinkėsime siekti savo tikslų nepamirštant, kad didžiausios metų šventės jau čia pat ir visi turime būti „Išvien“ dėl puikaus nepamirštamo renginio“, – užbaigė A.Levanas.