Visą puolimo arsenalą pademonstravęs “Kapčiamiestis” įveikė “Ataką-2

Ataka-2
115 - 87
KAPČIAMIESTIS-LITEKMA 23 32 26 34 - 115
Ataka-2 25 14 24 24 - 87

Antrąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionato “A divizione” iškovojo “Kapčiamiestis”, kuris rezultatu 115:87 įtikinamai pranoko “Ataka-2” komandą. Antroji pergalė “Kapčiamiesčiui” leido pakilti iki ketvirtosios turnyrinės lentelės vietos. “Ataka-2” su viena pergale ir 3 pralaimėjimais rikiuojasi šeštoje vietoje.

“Ataka-2” puolėjas Nerijus Černa rungtynių pradžioje pelnė 5 taškus iš eilės ir leido savo komandai pirmauti 5:0 ir privertė savo varžovus vytis, kol galiausiais iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės Matas Jarmala baudų metimais išlygino rezultatą – 21:21, Visgi, po pirmųjų dešimties minučių priekyje 25:23 buvo “Ataka-2” komanda.

Antrajame kėlinyje “Kapčiamiestis” įjungė aukštesnę pavarą tiek puolime, tiek gynyboje. Sužaidus tris minutes antrajame kėlinyje rezultatu 29:26 dar pirmavo “Ataka-2”, tačiau įpusėjus kėlinukui Edvino Vainos tritaškis pirmą kartą dviženkliu skirtumu išvedė į priekį “Kapčiamiestį” (40:29), pastarųjų spurtas jau siekė solidžią atkarpą – 14:0. Laikui bėgant skirtumas tik augo po dviejų kėlinių skirtumas vis dar buvo dviženklis – 55:39 “Kapčiamiesčio” naudai.

Po didžios pertraukos “Ataka-2” dar mėgino kilti į šturmą ir pradėję kėlinuką penkiais taškais iš eilės atgaivino savo viltis (44:55), vis dėl to “Kapčiamiestis” į tai atsakė savo atkarpa 9:0 ir vėl nutolo – 64:47. Įpusėjus ketvirčiui po E. Vainos tritaškio komandas jau skyrė dvidešimt taškų – 71:51. Po trijų kėlinių 84:63.

Ketvirtajame kėlinyje “Kapčiamiestis” viską išsprendė dar kėlinio pradžioje kai galingai spurtavo 22:2 ir nubloškę “Ataka-2” galutinai (106:65). Per likusį laiką “Ataka-2” sugebėjo sušvelnini atsilikimą, bet nuo trečiosios nesėkmės tai neišgelbėjo – 87:115.

# Žaidėjas MIN FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST STL TO BLK PF PTS EF
0Matas Jarmala28:121425.04944.444100.0022201041818
3Lukas Jasevičius29:4871070.011100.022100.031114000031930
5Laimonas Juškauskas18:00010.0020.00001342110105
12Dovydas Zdančius34:014757.141136.41250.0066321032127
13Šarūnas Labenskas18:3571070.02728.66785.7336013032626
17Lukas Barkauskas27:393475.01250.0010.0371011203917
32Domantas Margelis12:011333.3020.00000110200123
44Edvinas Vaina31:4461060.02450.02450.0325223022020