Free throw percentage
52.6%
23.8%
58.6%

Antrąją pergalę „MKML-Mantinga“ čempionato „A divizione“ iškovojo „Kapčiamiestis“, kuris rezultatu 115:87 įtikinamai pranoko „Ataka-2“ komandą. Antroji pergalė „Kapčiamiesčiui“ leido pakilti iki ketvirtosios turnyrinės lentelės vietos. „Ataka-2“ su viena pergale ir 3 pralaimėjimais rikiuojasi šeštoje vietoje.

„Ataka-2“ puolėjas Nerijus Černa rungtynių pradžioje pelnė 5 taškus iš eilės ir leido savo komandai pirmauti 5:0 ir privertė savo varžovus vytis, kol galiausiais iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės Matas Jarmala baudų metimais išlygino rezultatą – 21:21, Visgi, po pirmųjų dešimties minučių priekyje 25:23 buvo „Ataka-2“ komanda.

Antrajame kėlinyje „Kapčiamiestis“ įjungė aukštesnę pavarą tiek puolime, tiek gynyboje. Sužaidus tris minutes antrajame kėlinyje rezultatu 29:26 dar pirmavo „Ataka-2“, tačiau įpusėjus kėlinukui Edvino Vainos tritaškis pirmą kartą dviženkliu skirtumu išvedė į priekį „Kapčiamiestį“ (40:29), pastarųjų spurtas jau siekė solidžią atkarpą – 14:0. Laikui bėgant skirtumas tik augo po dviejų kėlinių skirtumas vis dar buvo dviženklis – 55:39 „Kapčiamiesčio“ naudai.

Po didžios pertraukos „Ataka-2“ dar mėgino kilti į šturmą ir pradėję kėlinuką penkiais taškais iš eilės atgaivino savo viltis (44:55), vis dėl to „Kapčiamiestis“ į tai atsakė savo atkarpa 9:0 ir vėl nutolo – 64:47. Įpusėjus ketvirčiui po E. Vainos tritaškio komandas jau skyrė dvidešimt taškų – 71:51. Po trijų kėlinių 84:63.

Ketvirtajame kėlinyje „Kapčiamiestis“ viską išsprendė dar kėlinio pradžioje kai galingai spurtavo 22:2 ir nubloškę „Ataka-2“ galutinai (106:65). Per likusį laiką „Ataka-2“ sugebėjo sušvelnini atsilikimą, bet nuo trečiosios nesėkmės tai neišgelbėjo – 87:115.

# Žaidėjas Pozicija MIN PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
0Matas JarmalaGynėjas28:121822001425.04944.444100.00214
3Lukas JasevičiusVidurio puolėjas29:48191400071070.011100.022100.031103
5Laimonas JuškauskasPuolėjas18:0004210010.0020.00001311
12Dovydas ZdančiusPuolėjas34:012163204757.141136.41250.00613
13Šarūnas LabenskasGynėjas18:3526601071070.02728.66785.73333
17Lukas BarkauskasVidurio puolėjas27:399101103475.01250.0010.03723
32Domantas MargelisGynėjas12:01210201333.3020.00000101
44Edvinas VainaGynėjas31:4420522061060.02450.02450.03232