Visus kėlinukus laimėjęs “Marijampolės SC-Alvarsas” nesunkiai įveikė “Kapčiamiestį”

Dar vieną, jau ketvirtąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionato “A divizione” iškovojo “Marijampolės SC-Alvarsas”, kuris rezultatu 111:79 nesunkiai susitvarkė su “Kapčiamiesčiu”, kuriam tai buvo jau trečioji nesėkmė.

“Kapčiamiestis” šiose rungtynėse vertėsi vos 7 žaidėjų rotacija, kai tuo tarpu Kęstutis Juozaitis nuo suolo pakelė net 11 krepšininkų, iš kurių mažiausiai žaidęs krepšininkas ant parketo praleido 8 minutes.

Pirmuoju smuiko “Marijampolės SC-Alvarso” gretose vėl griežė 27 taškus surinkęs Mantvydas Kalinaukas, kuris dar atkovojo 8 kamuolius, atiliko 7 rez. perdavimus bei perėmė 4 kamuolius.

Šiose rungtynėse iti nesėkmingai pasirodė “Kapčiamiesčio” snaiperiai, kurie iš viso pataikė tik 8 tritaškius iš 34 (23% pataikymas). Dvitaškiams krepšys buvo taip pat tarsi užsiūtas – 24 taiklūs metimai iš 71 (33%)