NKA – PERLAS 2009
53 - 61
MARIJAMPOLĖS SC “Kalstata” – “Liūtukai” - - - - - 53
NKA – PERLAS 2009 - - - - - 61

“NKA-Perlas 2009” komanda rezultatu 61:53 nugalėjo “ŽSM-Liūtukų” komandą ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę “Mantinga vaikų lygoje”. Vilkaviškio ekipa šiuo metu tvirtai įsitaisė trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje. “ŽSM-Liūtukai” su 2 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais rikiuojasi ketvirti.

“NKA-Perlas 2009” sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmojo ketvirčio pirmavo trimis taškais. Gerą gynybą pademonstravę vilkaviškiečiai savo varžovams leido pelnyti tik dešimt taškų (13:10).

Antrajame kėlinuke geriau taip pat sekėsi Vilkaviškio komandai, kuri sekantį kėlinuką laimėjo dviejų taškų skirtumu, o po dviejų kėlinių rezultatu 29:24 pirmavo “NKA-Perlas 2009”.

Antrojoje mačo dalyje abu kėlinukus vėl nežymiais skirtumais laimėjo “NKA-Perlas 2009”, o finalinė sirena skelbė jų pergalę rezultatu 61:53.

“NKA-Perlas 2009”: Laurynas Chadatavičius 18 tšk., Adas Kisliak 17 tšk., Joris Meškys 12 tšk.

“ŽSM-Liūtukai”: Augustas Majauskas 10tšk., Herkus Juknevičius 13 tšk., Kajus Kalinauskas 5 tšk.