“ŽSM-Širšės” ketvirtajame kėlinyje pranoko “ŽSM-Junior” komandą

“ŽSM-Širšės” iškovojo antrąją pergalę čempionate rezultatu 68:55 nugalėdami kitą ŽSM komandą – “ŽSM-Junior”, kuriai tai buvo 4 pralaimėjimas.

Visos rungtynės vyko itin atkakliai ir didelio skirtumo tarp komandų nebuvo. “ŽSM-Širšės” rezultatu 19:14 laimėjo pirmąjį kėlinuką ir išsiveržė į priekį penkių taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje “ŽSM-Junior” vis dar atsilikinėjo po dviejų kėlinių jau 26:33.

Po didžiosios pertraukos “ŽSM-Junior” pagerino žaidimo ir ėmė mažinti atsilikimą, kuris po trijų kėlinių siekė jau tik tris taškus – 41:44. Visgi, lemiamą ketvirtį “ŽSM-Širšės” laimėjo dešimties taškų skirtumu bei laimėjo rungtynes rezultatu 68:55.

“ŽSM-Širšės”: G. Marčiukonis 22 tšk., G. Vaitiekūnas 9 tšk., B. Grabauskas 8 tšk.

“ŽSM-Junior”:L. Vėgėla ir A. Mileris po 17 tšk, A. Grabauskas 14 tšk.