Antrojo LMKL rato starte – triuškinanti „Sūduvos“ pergalė (video)

Antrojo LMKL rato starte – triuškinanti „Sūduvos“ pergalė

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse vienos čempionato lyderių Marijampolės „Sūduvos“ (6-1) krepšininkės 92:44 (26:12, 24:10, 29:8, 13:14) nepaliko vilčių Ukmergės „Vilkmergės“ (1-6) ekipai.

Viešnioms nieko gero nežadėjo jau pati rungtynių pradžia. „Sūduva“ pradėjo susitikimą spurtu 12:3, o po pirmojo kėlinio ekipas jau skyrė 14 taškų (26:12).

Galutinai rungtynių baigtis buvo nulemta antrajame kėlinyje, kai marijampolietės laimėjo atkarpą 16:3, susikrovė 27 taškų pranašumą ir nutolo nebegrįžtamai.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė ir šeimininkės toliau didino savo persvarą bei pasiekė triuškinančią pergalę.

„Sūduva“ savo varžoves taip pat pranoko pagal atkovotus kamuolius (56-41), atliktus rezultatyvius perdavimus (26-13), perimtus kamuolius (14-6) bei padarytų klaidų kiekį (14-21).

„Sūduva“: Lina Mikelevičienė 22 (5/6 trit.), Neringa Skadaitė (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Danielle Marie McCray (14 atk. kam.) po 12, Ligita Tamutytė 11.

„Vilkmergė“: Olivia Anna Brown 14 (7 atk. kam.), Rita Žilinskaitė 13, Martyna Petrėnaitė (2/11 metimai) ir Karolina Ambotaitė (8 atk. kam.) po 4.