2022-05-08 19:30:432022-05-08 | ,,IŠVIEN" - ,,VETERANAI": ,,MKML-MANTINGA" A DIVIZIONO FINALAS | 66 - 92 | N/A |
2022-05-08 17:30:382022-05-08 | "MKML-MANTINGA A DIVIZIONO" VARŽYBOS DĖL III VIETOS "MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS" - "LIUDVINAVAS-VYTIS" | 79 - 82 | N/A |
2022-05-08 15:30:222022-05-08 | B diviziono finalas: Kalvarijos SC - CIE LT Forge | 81 - 82 | N/A |
2022-05-07 20:00:022022-05-07 | "MKML-MANTINGA A DIVIZIONO" II-ASIS PUSFINALIS "IŠVIEN" - "MSC-ALVARSAS" | 81 - 79 | N/A |
2022-05-07 18:00:012022-05-07 | "MKML-MANTINGA A DIVIZIONO" I-ASIS PUSFINALIS "LIUDVINAVAS-VYTIS" - "VETERANAI" | 64 - 84 | N/A |
2022-05-07 16:00:242022-05-07 | B diviziono rungtynės dėl III vietos: Gudelių seniūnija - Gražiškiai | 105 - 67 | N/A |
2022-05-06 20:00:552022-05-06 | "MKML-MANTINGA B DIVIZIONO" II-ASIS PUSFINALIS "KALVARIJOS SC" - "GRAŽIŠKIAI" | 20:00:5520:00 | N/A |
2022-05-06 18:00:542022-05-06 | "MKML-MANTINGA B DIVIZIONO" I-ASIS PUSFINALIS "GUDELIŲ SENIŪNIJA" - "CIE LT FORGE" | 76 - 77 | N/A |
2022-04-24 20:00:272022-04-24 | 120. KAPČIAMIESTIS - MSC-ALVARSAS (5-4 vietos) | 109 - 120 | N/A |
2022-04-24 18:00:262022-04-24 | 119. LIUDVINAVAS - VETERANAI (6-3 vietos) | 83 - 72 | N/A |
2022-04-24 16:00:252022-04-24 | 118. SIMEDVA - LIUDVINAVAS-VYTIS (7-2 vietos) | 101 - 69 | N/A |
2022-04-24 14:00:242022-04-24 | 117. LAZDIJŲ SC - IŠVIEN (8-1 vietos) | 73 - 58 | N/A |
2022-04-20 20:15:482022-04-20 | 124. GRAŽIŠKIAI - BIRŠTONO SC (6-3 vietos) | 84 - 75 | N/A |
2022-04-20 18:30:472022-04-20 | 123.VYTENIS - CIE LT FORGE (5-4 vietos) | 71 - 90 | N/A |
2022-04-15 19:15:272022-04-15 | 116. MSC-ALVARSAS - KAPČIAMIESTIS (4-5 vietos) | 129 - 107 | N/A |
2022-04-13 20:15:462022-04-13 | 122. CIE LT FORGE - VYTENIS (4-5 vietos) | 81 - 68 | N/A |
2022-04-13 18:30:452022-04-13 | 121. BIRŠTONO SC - GRAŽIŠKIAI (3-6 vietos) | 69 - 63 | N/A |
2022-04-10 18:00:262022-04-10 | 115. VETERANAI - LIUDVINAVAS (3-6 vietos) | 56 - 72 | N/A |
2022-04-10 16:00:252022-04-10 | 114. LIUDVINAVAS-VYTIS - SIMEDVA (2-7 vietos) | 81 - 84 | N/A |
2022-04-10 14:00:242022-04-10 | 113. IŠVIEN - LAZDIJŲ SC (1-8 vietos) | 57 - 111 | N/A |
2022-04-03 17:00:422022-04-03 | 112. LIUDVINAVAS-VYTIS – LIUDVINAVAS (A DIVIZIONAS) | 69 - 78 | N/A |
2022-04-03 15:00:422022-04-03 | 111. VETERANAI – IŠVIEN (A DIVIZIONAS) | 73 - 82 | N/A |
2022-03-30 20:15:412022-03-30 | 110. MARIJAMPOLĖS SC-2005 – VYTENIS (B DIVIZIONAS) | 50 - 70 | N/A |
2022-03-30 18:30:402022-03-30 | 109. LAZDIJŲ SC – SIMEDVA (A DIVIZIONAS) | 62 - 79 | N/A |
2022-03-27 19:00:032022-03-27 | 75. SIMEDVA – LIUDVINAVAS (A DIVIZIONAS) | 99 - 94 | N/A |
2022-03-27 17:00:402022-03-27 | 108. IŠVIEN – MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS (A DIVIZIONAS) | 95 - 78 | N/A |
2022-03-27 15:00:402022-03-27 | 107. BIRŠTONO SC – GRAŽIŠKIAI (B DIVIZIONAS) | 72 - 66 | N/A |
2022-03-23 20:15:392022-03-23 | 106. KAPČIAMIESTIS – MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS (A DIVIZIONAS) | 79 - 111 | N/A |
2022-03-23 18:30:392022-03-23 | 105. KALVARIJOS SC – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B DIVIZIONAS) | 66 - 75 | N/A |
2022-03-20 19:00:392022-03-20 | 104. MARISTA – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B DIVIZIONAS) | 62 - 112 | N/A |
2022-03-20 17:00:402022-03-20 | 103. MARIJAMPOLĖS SC-2005 – KALVARIJOS SC (B DIVIZIONAS) | 71 - 81 | N/A |
2022-03-20 15:00:382022-03-20 | 102. LAZDIJŲ SC – VETERANAI (A DIVIZIONAS) | 64 - 100 | N/A |
2022-03-17 18:30:202022-03-17 | 67. MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS – LIUDVINAVAS (A DIVIZIONAS) | 81 - 80 | N/A |
2022-03-16 20:15:382022-03-16 | 101. MARIJAMPOLĖS SC-2005 – GRAŽIŠKIAI (B DIVIZIONAS) | 75 - 64 | N/A |
2022-03-16 18:30:352022-03-16 | 100. BIRŠTONO SC – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS) | 89 - 73 | N/A |
2022-03-13 19:00:352022-03-13 | 99. MARIJAMPOLĖS SC–ALVARSAS - VETERANAI (A DIVIZIONAS) | 84 - 91 | N/A |
2022-03-13 17:00:342022-03-13 | 98. IŠVIEN – SIMEDVA (A DIVIZIONAS) | 97 - 79 | N/A |
2022-03-13 15:00:332022-03-13 | 97. MARISTA – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS) | 67 - 100 | N/A |
2022-03-09 20:15:332022-03-09 | 96. KAPČIAMIESTIS – LAZDIJŲ SC (A DIVIZIONAS) | 86 - 63 | N/A |
2022-03-09 18:30:322022-03-09 | 95. BIRŠTONO SC – VYTENIS (B DIVIZIONAS) | 73 - 77 | N/A |
2022-03-06 19:00:312022-03-06 | 94. LIUDVINAVAS-VYTIS – KAPČIAMIESTIS (A DIVIZIONAS) | 73 - 75 | N/A |
2022-03-06 17:00:312022-03-06 | 93. CIE LT FORGE – VYTENIS (B DIVIZIONAS) | 67 - 78 | N/A |
2022-03-06 15:00:302022-03-06 | 92. MARIJMAPOLĖS SC-2005 – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B DIVIZIONAS) | 70 - 89 | N/A |
2022-03-06 13:00:072022-03-06 | 82. MARISTA – BIRŠTONO SC (B DIVIZIONAS) | 64 - 84 | N/A |
2022-03-02 20:15:292022-03-02 | 91. MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS – SIMEDVA (A DIVIZIONAS) | 20 - 0 | N/A |
2022-03-02 18:30:282022-03-02 | 90. LAZDIJŲ SC – LIUDVINAVAS-VYTIS (A DIVIZIONAS) | 85 - 104 | N/A |
2022-02-27 20:00:112022-02-27 | 89. VETERANAI – LIUDVINAVAS (A DIVIZIONAS) | 100 - 58 | N/A |
2022-02-27 18:00:112022-02-27 | 88. GRAŽIŠKIAI – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B DIVIZIONAS) | 84 - 86 | N/A |
2022-02-27 16:00:112022-02-27 | 87. MARISTA – KALVARIJOS SC (B DIVIZIONAS) | 67 - 86 | N/A |
2022-02-23 20:15:102022-02-23 | 86. MARIJAMPOLĖS SC-2005 – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS) | 64 - 73 | N/A |
2022-02-23 18:30:102022-02-23 | 85. LAZDIJŲ SC – IŠVIEN (A DIVIZIONAS) | 55 - 127 | N/A |
2022-02-20 19:00:092022-02-20 | 84. KAPČIAMIESTIS – LIUDVINAVAS (A DIVIZIONAS) | 93 - 88 | N/A |
2022-02-20 17:00:092022-02-20 | 83. GRAŽIŠKIAI – VYTENIS (B DIVIZIONAS) | 64 - 53 | N/A |
2022-02-13 19:00:092022-02-13 | 81. SIMEDVA – LIUDVINAVAS-VYTIS (A DIVIZIONAS) | 107 - 109 | N/A |
2022-02-13 17:00:072022-02-13 | 80. LIUDVINAVAS – IŠVIEN (A DIVIZIONAS) | 82 - 118 | N/A |
2022-02-13 15:00:062022-02-13 | 79. VYTENIS – KALVARIJOS SC (B DIVIZIONAS) | 76 - 92 | N/A |
2022-02-09 20:15:062022-02-09 | 78. GRAŽIŠKIAI – MARISTA (B DIVIZIONAS) | 72 - 66 | N/A |
2022-02-09 18:30:052022-02-09 | 77. MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS – LIUDVINAVAS-VYTIS (A DIVIZIONAS) | 88 - 94 | N/A |
2022-02-06 18:00:042022-02-06 | 76. VETERANAI – KAPČIAMIESTIS ( A DIVIZIONAS) | 97 - 82 | N/A |
2022-02-06 16:00:032022-02-06 | 74. GUDELIŲ SENIŪNIJA – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS) | 65 - 86 | N/A |
2022-02-02 20:15:022022-02-02 | 73. KALVARIJOS SC – BIRŠTONO SC (B DIVIZIONAS) | 86 - 74 | N/A |
2022-02-02 18:30:012022-02-02 | 72. MARIJAMPOLĖS SC-2005 – MARISTA (B DIVIZONAS) | 81 - 85 | N/A |
2022-01-30 20:00:232022-01-30 | 71. IŠVIEN – LIUDVINAVAS-VYTIS (A DIVIZIONAS) | 73 - 81 | N/A |
2022-01-30 18:00:222022-01-30 | 70. GRAŽIŠKIAI – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS) | 71 - 76 | N/A |
2022-01-30 17:00:212022-01-30 | 69. MARISTA – VYTENIS (B DIVIZIONAS) | 87 - 72 | N/A |
2022-01-26 20:15:212022-01-26 | 68. BIRŠTONO SC – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B DIVIZIONAS) | 76 - 88 | N/A |
2022-01-23 19:00:192022-01-23 | 66. GRAŽIŠKIAI – KALVARIJOS SC (B DIVIZIONAS) | 71 - 78 | N/A |
2022-01-23 17:00:192022-01-23 | 65. LIUDVINAVAS-VYTIS – VETERANAI (A DIVIZIONAS) | 101 - 62 | N/A |
2022-01-23 15:00:242022-01-23 | 64. KAPČIAMIESTIS – SIMEDVA (A DIVIZIONAS) | 87 - 81 | N/A |
2022-01-19 20:15:252022-01-19 | 63. VYTENIS – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B DIVIZIONAS) | 78 - 82 | N/A |
2022-01-19 18:30:252022-01-19 | 62. LIUDVINAVAS – LAZDIJŲ SC (A DIVIZIONAS) | 115 - 50 | N/A |
2022-01-16 19:00:232022-01-16 | 61. SIMEDVA – VETERANAI (A DIVIZIONAS) | 95 - 103 | N/A |
2022-01-16 17:00:222022-01-16 | 60. IŠVIEN – KAPČIAMIESTIS (A DIVIZIONAS) | 90 - 70 | N/A |
2022-01-16 15:00:212022-01-16 | 59. KALVARIJOS SC – CIE LT FORGE (B DIVIZIONAS) | 76 - 69 | N/A |
2022-01-12 20:15:082022-01-12 | 58. MARIJAMPOLĖS SC-2005 – BIRŠTONO SC (B DIVIZIONAS) | 76 - 82 | N/A |
2022-01-12 18:30:082022-01-12 | 57. MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS – LAZDIJŲ SC (A DIVIZIONAS) | 81 - 64 | N/A |
2021-12-15 20:15:322021-12-15 | 41. GRAŽIŠKIAI – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B POGRUPIS) | 83 - 79 | N/A |
2021-12-15 18:30:212021-12-15 | 56. LIUDVINAVAS - LAZDIJŲ SPORTO CENTRAS (A pogrupis) | 64 - 75 | N/A |
2021-12-12 17:00:142021-12-12 | 55. GRAŽIŠKIAI - VETERANAI (B pogrupis) | 88 - 108 | N/A |
2021-12-12 15:00:522021-12-12 | 54. LIUDVINAVAS-VYTIS - KAPČIAMIESTIS (B pogrupis) | 104 - 80 | N/A |
2021-12-08 20:15:372021-12-08 | 53. GUDELIŲ SENIŪNIJA - KAPČIAMIESTIS (B pogrupis) | 77 - 99 | N/A |
2021-12-08 18:30:192021-12-08 | 52. MARIJAMPOLĖS SC-2005 - VYTENIS (A pogrupis) | 84 - 93 | N/A |
2021-12-05 19:00:292021-12-05 | 37. KALVARIJOS SC – LIUDVINAVAS-VYTIS (B POGRUPIS) | 68 - 108 | N/A |
2021-12-05 17:00:142021-12-05 | 51. CIE LT FORGE - GRAŽIŠKIAI (B pogrupis) | 76 - 74 | N/A |
2021-12-05 15:00:102021-12-05 | 50. IŠVIEN - BIRŠTONO SC (A pogrupis) | 105 - 73 | N/A |
2021-12-01 20:15:582021-12-01 | 49. LAZDIJŲ SPORTO CENTRAS - SIMEDVA (A pogrupis) | 91 - 103 | N/A |
2021-12-01 18:30:122021-12-01 | 48. KALVARIJOS SC - MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS (B pogrupis) | 93 - 105 | N/A |
2021-11-28 19:00:352021-11-28 | 46. LIUDVINAVAS - MARIJAMPOLĖS SC-2005 (A POGRUPIS) | 92 - 96 | N/A |
2021-11-28 17:00:362021-11-28 | 47. LIUDVINAVAS-VYTIS – GRAŽIŠKIAI (B POGRUPIS) | 125 - 64 | N/A |
2021-11-24 20:15:352021-11-24 | 45. CIE LT FORGE – KAPČIAMIESTIS (B POGRUPIS) | 95 - 96 | N/A |
2021-11-24 18:30:342021-11-24 | 44. BIRŠTONO SC – MARISTA (A POGRUPIS) | 56 - 80 | N/A |
2021-11-21 17:00:332021-11-21 | 43. KALVARIJOS SC – VETERANAI (B POGRUPIS) | 79 - 98 | N/A |
2021-11-21 15:00:332021-11-21 | 42. IŠVIEN – SIMEDVA (A POGRUPIS) | 101 - 83 | N/A |
2021-11-17 18:30:312021-11-17 | 40. MARIJAMPOLĖS SC-2005 – MARISTA (A POGRUPIS) | 82 - 103 | N/A |
2021-11-14 19:00:312021-11-14 | 39. CIE LT FORGE – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B POGRUPIS) | 69 - 62 | N/A |
2021-11-14 17:00:302021-11-14 | 38. BIRŠTONO SC – SIMEDVA (A POGRUPIS) | 70 - 111 | N/A |
2021-11-10 20:15:292021-11-10 | 36. LAZDIJŲ SPORTO CENTRAS – VYTENIS (A POGRUPIS) | 76 - 72 | N/A |
2021-11-10 18:30:282021-11-10 | 35. MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS – VETERANAI (B POGRUPIS) | 115 - 92 | N/A |
2021-11-08 20:15:272021-11-08 | 33. BIRŠTONO-SC – LIUDVINAVAS (A POGRUPIS) | 78 - 91 | N/A |
2021-11-08 18:30:282021-11-08 | 34. IŠVIEN – VYTENIS (A POGRUPIS) | 76 - 52 | N/A |
2021-11-03 20:15:262021-11-03 | 32. KALVARIJOS SC – CIE LT FORGE (B POGRUPIS) | 71 - 86 | N/A |
2021-11-03 18:30:262021-11-03 | 31. MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS – LIUDVINAVAS-VYTIS (B POGRUPIS) | 106 - 93 | N/A |
2021-10-31 17:00:362021-10-31 | 30. GUDELIŲ SENIŪNIJA – VETERANAI (B POGRUPIS) | 54 - 106 | N/A |
2021-10-31 15:00:352021-10-31 | 28. SIMEDVA – MARIJAMPOLĖS SC-2005 (A POGRUPIS) | 100 - 79 | N/A |
2021-10-27 20:15:342021-10-27 | 27. GRAŽIŠKIAI – KALVARIJOS SC (B POGRUPIS) | 58 - 72 | N/A |
2021-10-27 18:30:332021-10-27 | 26. LAZDIJŲ SPORTO CENTRAS – MARISTA (A POGRUPIS) | 62 - 49 | N/A |
2021-10-26 20:00:352021-10-26 | 29. MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS – KAPČIAMIESTIS (B POGRUPIS) | 101 - 111 | N/A |
2021-10-24 19:00:322021-10-24 | 25. LIUDVINAVAS – IŠVIEN (A POGRUPIS) | 89 - 79 | N/A |
2021-10-24 17:00:322021-10-24 | 24. BIRŠTONO-SC – VYTENIS (A POGRUPIS) | 67 - 79 | N/A |
2021-10-24 15:00:312021-10-24 | 23. SIMEDVA – MARISTA (A POGRUPIS) | 114 - 70 | N/A |
2021-10-20 20:15:302021-10-20 | 22. LAZDIJŲ SPORTO CENTRAS – MARIJAMPOLĖS SC-2005 (A POGRUPIS) | 78 - 70 | N/A |
2021-10-20 18:30:302021-10-20 | 21. MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B POGRUPIS) | 94 - 83 | N/A |
2021-10-17 19:00:292021-10-17 | 20. KAPČIAMIESTIS – VETERANAI (B POGRUPIS) | 80 - 95 | N/A |
2021-10-17 17:00:282021-10-17 | 19. CIE LT FORGE – LIUDVINAVAS-VYTIS (B POGRUPIS) | 66 - 86 | N/A |
2021-10-17 15:00:282021-10-17 | 18. IŠVIEN - MARISTA (A POGRUPIS) | 101 - 53 | N/A |
2021-10-13 20:15:262021-10-13 | 16. GRAŽIŠKIAI – MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS (B POGRUPIS | 70 - 92 | N/A |
2021-10-13 18:30:272021-10-13 | 17. VYTENIS – LIUDVINAVAS (A POGRUPIS) | 65 - 96 | N/A |
2021-10-10 19:00:252021-10-10 | 15. KALVARIJOS SC – GUDELIŲ SENIŪNIJA (B POGRUPIS) | 61 - 79 | N/A |
2021-10-10 17:00:252021-10-10 | 14. IŠVIEN – MARIJAMPOLĖS SC-2005 (A POGRUPIS) | 92 - 89 | N/A |
2021-10-10 15:00:242021-10-10 | 13. CIE LT FORGE – VETERANAI (B POGRUPIS) | 80 - 105 | N/A |
2021-10-06 20:15:232021-10-06 | 12. LAZDIJŲ SPORTO CENTRAS – BIRŠTONO SC (A POGRUPIS) | 74 - 78 | N/A |
2021-10-06 18:30:232021-10-06 | 11. MARISTA – LIUDVINAVAS (A POGRUPIS) | 66 - 98 | N/A |
2021-09-29 20:15:382021-09-29 | 10. KALVARIJOS SC – KAPČIAMIESTIS (B POGRUPIS) | 79 - 89 | N/A |
2021-09-29 18:30:372021-09-29 | 9. SIMEDVA – VYTENIS (A POGRUPIS) | 106 - 63 | N/A |
2021-09-26 19:00:362021-09-26 | 8. GUDELIŲ SENIŪNIJA – LIUDVINAVAS-VYTIS (B POGRUPIS) | 53 - 77 | N/A |
2021-09-26 17:00:362021-09-26 | 7. CIE LT FORGE – MARIJAMPOLĖS SC-ALVARSAS (B POGRUPIS) | 79 - 111 | N/A |
2021-09-26 15:00:352021-09-26 | 6. LAZDIJŲ SPORTO CENTRAS – IŠVIEN (A POGRUPIS | 64 - 97 | N/A |
2021-09-22 20:15:562021-09-22 | 5. GRAŽIŠKIAI – KAPČIAMIESTIS (B POGRUPIS) | 66 - 76 | N/A |
2021-09-22 18:30:552021-09-22 | 4. MARIJAMPOLĖS SC 2005 – BIRŠTONO SC (A POGRUPIS) | 58 - 64 | N/A |
2021-09-19 19:00:162021-09-19 | 3. SIMEDVA - LIUDVINAVAS | 93 - 87 | N/A |
2021-09-19 17:00:172021-09-19 | 2. LIUDVINAVAS-VYTIS - VETERANAI | 89 - 83 | N/A |
2021-09-19 15:00:192021-09-19 | 1. MARISTA - VYTENIS | 87 - 75 | N/A |