I.Labučio metimas „Sūduvai-Mantingai“ išplėšė fantastišką pergalę

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo titulą ginanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-2), kurios didvyriu tapo Ignas Labutis. Iki mačo pabaigos likus žaisti 9 sekundes, gynėjas pataikė dvitaškį ir lėmė čempionų pergalę namie 87:86 (26:31, 20:22, 24:18, 17:15) prieš „Palangą“ (3-7).

Daugiau nei trečdalį Marijampolės ekipos taškų surinko Rokas Stankevičius, per 35 minutes pelnęs 33 taškus (11/13 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 33 naudingumo balus.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Tadas Pažėra realizavo abi baudas bei palangiškiams suteikė trijų taškų pranašumą – 86:83.

Kitoje atakoje Mantas Kadzevičius pataikė dvitaškį, T.Pažėros ir Haroldo Saprykino metimai skriejo pro šalį, o po minutės pertraukėlės pataikęs I.Labutis išvedė šeimininkus į priekį – 87:86.

Lemiamo išpuolio smaigalyje atsidūręs T.Pažėra suklydo ir namuose triumfavo Marijampolės klubas.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 33, Žygimantas Šimonis 15, Mantas Kadzevičius 14 ir Ignas Labutis

„Palanga“: Tadas Pažėra 22, Haroldas Saprykinas 20, Jonathanas Walteris 17.