„Išvien“ – antroji komanda baigusi pirmąjį etapą be pralaimėjimų

MKML-Mantinga čempionate šį trečiadienį (12-06) buvo sužaistos dvejos čempionato rungtynės, o kai kurioms komandoms tai buvo paskutinės rungtynės pirmajame etape. Pirmosiose vakaro rungtynėse susitiko „Išvien“ ir „SKK“ komandos. Pergalę rezultatu 80:55 iškovojo „Išvien“, kurie su 6 pergalėmis iš tiek pat galimų užbaigė pirmąjį etapą be pralaimėjimų. Tuo tarpu „SKK“ komanda su 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais vis dar nepraranda vilčių patekti į „A divizioną“.

Komandų startiniai penketai

Išvien: 1. E. VALIUKAS, 10. A. STAŠKAUSKAS, 12. Ž. VASILIAUSKAS, 14. G. NAVICKAS, 21. V. Brunza
SKK: 4. A. ŠUMSKAS, 7. T. KEREVIČIUS, 8. R. PETRAŠKA, 12. E. PEČIULIS, 14. A. JAKUBAUSKAS.

Susitikime intriga laikėsi vos pusę kėlinio, kai 13:8 priekyje dar buvo „SKK“. „Išvien“ surengė galingą atkarpą ir po spurto 12:1 pirmavo po pirmojo kėlinio šešių taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje „Išvien“ toliau kontroliavo rungtynių eigą o po Eimanto Valiuko 5 taškų iš eilės „Išvien“ išsiveržė į priekį jau dviženkliu skirtumu 25:14. Prieš didžiąją pertrauką „SKK“ atsiliko vis dar dviženkliu skirtumu – 29:41.

Po didžiosios pertraukos „Išvien“ pademonstravo dar solidesnį žaidimą ir pirmą kartą susikrovė dvidešimties taškų skirtumą – A. Jurgelio dvitaškis išvedė komandą į priekį rezultatu 58:37. Per likusį laiką „SKK“ atkurti nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Išvien“ pranašumą.

„Išvien“: Ž. Vasiliauskas 22, E. Valiukas 21, P. Gvazdaitis 16.

„SKK“: A. Jakubauskas 12, A. Šumskas 9, E. Pečiulis 8.