“Išvien” pagerino pataikytų tritaškių rekordą bei dvigubai pranoko “ŽSM” (VIDEO)

Penktąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionate iškovojo kol kas turnyrinės lentelės viršūnėje įsitaisiusi “Išvien” ekipa, kuri sekmadienį (02.25) rezultatu 110:56 nugalėjo “ŽSM” komandą.

Intriga laikėsi vos pirmąsias penkias minutes, po kurių vyravo lygybė 12:12. “Išvien” pirmąjį ketvirtį užbaigė atkarpa 17:4 ir susikrovė dviženklią persvarą (29:16). Antrąjį kėlinį taip pat itin rezultatyviai sužaidusi “Išvien” įpusėjus rungtynėms pirmavo solidžiu skirtumu 54:27. Trečiasis kėlinys galutinai palaidojo “ŽSM” viltis siekti pergalės – jį jaunieji krepšininkai pralaimėjo net 6:27. Ketvirtasis rungtynių kėlinys didelės įtakos rungtynių baigčiai neturėjo, todėl išvien šventė vieną įspūdingiausių sezono pergalių.

Šios rungtynėse “Išvien” pataikė net 23 tritaškius (23/46 trit.), o tai yra MKML rekordas!

“Išvien”: E. Valiukas 33 (9/18 trit.), A. Levanas 9 (9/16 trit.), D. Kisielius 21 (13 rez. perd., 10 atk. kam.), P. Gvazdaitis 17 (15 atk. kam.), V. Brunza 10.

“ŽSM”: M. Dvylis ir R, Klapatauskas po 15, A. Kildušis ir T. Karalius (14 atk. kam.) po 8.

Andrius Levanas

Andrius Levanas po pergalės prieš "ŽSM" teigė, jog tikėjosi sunkesnės kovos.#MKML #ADivizionas