„Išvien“ užtikrintai nugalėjo „Simedvą“

Nesunkią pirmąją pergalę įsirašė MKML bronzininkai „Išvien“, kurie rezultatu 89:72 (21:8, 20:19, 22:16, 26:29) įrodė savo pranašumą prieš „Simedvą“.

„Išvien“ šiose rungtynėse vertėsi be traumą patyrusio ir ilgam iš rikiuotės iškritusio komandos kapitono Andriaus Levano.

„Išvien“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir „šovė“ į priekį 8:0, o sužaidus tris minutes komandas skyrė jau 10 taškų – 4:14. „Simedva“ niekaip nesugebėjo rasti priešnuodžių „Išvien“ aukštaūgiams, kurie tiesiog dominavo.

„Išvien“ ir toliau visų rungtynių metu smaginosi ir išlaikė didžiulį pranašumą, kuris prieš lemiamą ketvirtį buvo 63:43.

Ketvirtajame kėlinyje, kuris nieko jau nelėmė „Simedva“ įsismagino puolime ir pelnė net 29 taškus, tačiau to buvo gerokai per mažai. Rungtynes rezultatu 89:72 laimėjo „Išvien“.

„Simedva“: Gediminas Jegorovas (17 atk. kam.) 28, Mindaugas Kliučnikas 11, Klaudijus Volskis 10,

„Išvien“: Aidas Sabukonis 18, Eimantas Valiukas (4/11 trit.) 16, Deividas Kisielius 12, Paulius Gvazdaitis 11, Arvydas Staškauskas 10.