Karjeros rungtynes sužaidusi S. Gardner atvedė „Sūduvą“ į pergalę

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mače Marijampolėje, kur Stephanie Gardner pelnė 25 taškus, o jos vedama vietos „Sūduva“ (11-1) po itin įnirtingos kovos 76:69 (24:19, 15:20 21:19, 16:11) palaužė Klaipėdos „Fortūną“ (6-6) ir taip pratęsė savo dominavimą čempionate.

Pirmuosius tris kėlinius virė itin nuožmi kova, o savo pranašumą šeiminkės pradėjo rodyti ketvirtajame kėlinyje. Jo pradžioje „Sūduva“ laimėjo atkarpą 6:0 ir nuo varžovių atsiplėšė 8 taškų persvara (66:58).

Vis dėlto „Fortūnos“ krepšininkės į tai atsakė 5 taškais paeiliui ir po taiklaus Andros Gabalytės dvitaškio savo deficitą sumažino iki 3 taškų (63:66).

Po šio epizodo iniciatyvos ėmėsi „Sūduvos“ amerikietės. Danielle McCray pelnė 6 taškus, Stephanie Gardner pridėjo 4 ir šeimininkės spurtavo 10:0 ir iki kėlinio pabaigos likus dviems minutėms, pirmavo 76:65. Tokio smūgio neatlaikiusios klaipėdietės buvo priverstos susitaikyti su nesėkme.

Karjeros rungtynes sužaidė Stephanie Gardner, kuri per 37 minutes pelnė 25 taškus (11/16 dvitaškių, 1/1 tritaškis), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

„Sūduva“: Stephanie Gardner 25 (11/16 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud. bal.), Rita Milieškienė 14 (6/7 metimai), Lina Mikelevičienė 11 (7 atk. kam.), Danielle Marie McCray 10.

„Fortūna“: Andra Gabalytė 24 (4/10 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), Roberta Mizgerytė 16 (7/9 dvit.), Sandra Baliutavičiūtė 13 (8 atk. kam.)