LMKL čempionės išvykoje pasiekė užtikrintą pergalę

Ketvirtąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) įsirašė titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“. Šalies čempionės išvykoje rezultatu 94:76 (32:16, 23:19, 26:21, 20:13) įveikė Ukmergės „Vilkmergę“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Sūduva“, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui jau buvo susikrovusi dviženklį pranašumą – 14:4. Gintautas Kievinas nedelsdamas paprašė minutinės pertraukėlės, bet vaizdas aikštelėje nesikeitė, o jo vadovaujamos komandos deficitas toliau augo. Pirmąjį kėlinį „Sūduva“ laimėjo užtikrintai 32:16. O po antrojo komandas skyrė jau 20 taškų (55:35).

Po didžiosios pertraukos „Sūduvos“ komanda dar labiau padidino savo pranašumą 81:56. Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas. Rungtynes „Sūduva“ laimėjo rezultatu 94:76.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 29, Karolina Ambotaitė 13, Olivija Brown 10.

„Sūduva“: Danielle McCray 17, Lina Mikelevičienė 13, Rita Milieškienė 12, Simona Dobrovolskytė 11.