LMKL sezono uždaryme „Sūduvai“ – taurė, bronzos medaliai, vadybos įvertinimas ir išskirtinė padėka R. Milieškienei

Trečiadienį Raudondvario dvare apdovanotos 2017-2018 m. geriausios Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) komandos ir krepšininkės. Čempionų taurė ir aukso medaliai įteikti Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“, antrosios vietos trofėjus – Vilniaus „Kibirkščiai“, trečiosios – Marijampolės „Sūduvai“.

Į 2017-2018 m. sezono uždarymą „Sūduvos“ komanda atvyko kartu su ištikimiausiais savo rėmėjais. Ceremonijoje dalyvavo – UAB „Mantinga“ valdybos pirmininkas Klemencas Agentas, gamyklos direktorius Artūras Venslauskas, Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda bei sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys.

Specialus prizas pirmą kartą kartą LMKL istorijoje buvo įteiktas Marijampolės „Sūduvos“ veteranei Ritai Milieškienei. 24-ąjį sezoną lygoje rungtyniavusiai 39 metų krepšininkei buvo įteikta „LMKL Pasididžiavimo“ statulėlė.

„Esu labai sujaudinta, ačiū lygai ir Audrai už tokį pagerbimą. Tikrai nesitikėjau, kad būsiu apdovanota“, – sakė R. Milieškienė.

Ant scenos trečiadienį lipo ir 2017-2018 m. sezone trečiąją vietą iškovojusi Marijampolės „Sūduvos“ ekipa, kuri taip pat atsiėmė ir bronzos medalius.

Įvertintos buvo ir geriausia vadybą pasižymėjusios komandos – trečioji vieta skirta „Fortūnai“, antroji – „Vilkmergei“, o pirmoji – trečius metus iš eilės Marijampolės „Sūduvai“!