„Mantoras“ įsirašė antrąją pergalę čempionate pranokdamas „Kalvariją“

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos („MKML-Mantinga“) čempionate šį sekmadienį žaidžiamos trejos rungtynės. Pirmajame susitikime susitiko po 1 pergalę čempionate turintys „Mantoras“ ir „Kalvarija“. Pergalę rezultatu 80:70 iškovojo „Mantoras“, kuris išsaugojo viltis patekti į „A dvizioną“.

Komandų startiniai penketai:
Mantoras: 6. V. RUDELEVIČIUS, 9. A. MIGLIUŠAS, 11. T. VITKEVIČIUS, 13. P. MACIULEVIČIUS, 24. S. KRINICKAS
Kalvarija: 6. R. GUTAUSKAS, 10. K. BIRGELIS, 11. T. MIKLUŠIS, 12. N. NORVILA, 14. V. VINCEVIČIUS

Tris kėlinius vyko žaidimas taškas į tašką ir tvyrojo įtampa. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus 52:52 ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui priekyje dar buvo „Kalvarija“ 63:59. Tada „Mantoras“ surengė sėkmingą dviejų minučių atkarpą 11:1 ir susikrovė rekordinę šešių taškų persvarą (70:64). „Kalvarija“ rankų nenuleido ir kaip įmanydami kabinosi į rungtynes, tačiau vaikiškos klaidos ir neparuošti metimai neleido pagalvoti apie sugrįžimą į rungtynes, o laikas greitai tirpo. „Mantoras“ nesunkiai išlaikė persvarą ir šventė antrąją pergalę čempionate bei išsaugojo viltis patekti tarp 4 stipriausių grupės komandų bei pirmą kartą iškopti į „A divizioną“.

„Kalvarija“ pralaimėjo nepaisant laimėtos kovos po krepšiu 46:38, o nuo baudų metimų linijos tikslą pasiekė vos kas antras metimas (11/21 52% taiklumas).

„Mantoras“: V. Rudelevičius 23, T. Vitkevičius 13, S. Krinickas 9.

„Kalvarija“: V. Vincevičius 15, T. Miklušis 13, O. Kazlauskas 10, R. Gutauskas  9.