MKML čempionų pamokos jauniesiems “Kadžio” krepšininkams

Trečiosiose MKML-Mantinga čempionato rungtynėse susitiko titulą ginantis “Perlas” ir dar pergalės skonio neragavęs “Kadis”. Susitikimą daugiau kaip užtikrintai rezultatu 113:50 (25:17, 26:7, 24:10, 38:16) “Perlas”.

Startinis penketukas
“Perlas”: 0. G. VAITKUS, 3. L. TRUŠAS, 10. K. BRADŪNAS, 11. M. SIAUKA, 23. R. MILIAUSKAS.
“Kadis”: 4. D. JARAŠIUS, 6. T. ŠVEDAS, 9. E. KEDYS, 14. P. ŽILINSKAS, 20. T. BADOKAS.

Intriga rungtynėse laikėsi tik pirmajame kėlinyje, po kurio “Kadžio” deficitas siekė 8 taškus (25:17).

Antrąjį kėlinuką “Perlas” laimėjo triuškinančiai – 26:7 ir sudėliojo visus taškus ant “i” jau pirmojoje rungtynių pusėje. Po dviejų kėlinių “Perlas” 51:24 “Kadis”.

Po didžiosios pertraukos niekas nesikeitė – “Perlas” toliau didino savo pranašumą ir abejonių dėl rungtynių baigties nebekilo. “Perlas” šventė įspūdingą pergalę rezultatu 113:50.

“Kadžiui” daugiausiai problemų sukėlė net 37 taškai praleisti greitų atakų metu bei 20 taškų praleistų po pakartotinių bandymų. “Perlas” taip pat dominavo ir po krepšiai bei laimėjo kovą dėl kamuolių 56:34.

Verta paminėti, jog “Perlui” atsarginių komandos suolelis surinko net 59 taškus.

“Perlas”: K. Šukys 34, R. Miliauskas 18, D. Podolskis 12, G. Vaitkus ir M. Siauka po 11.

“Kadis”: K. Rimkevičius 13, T. Badokas ir E. Kedys po 10, D. Jarašius 8.