„MKML-Mantinga“ čempionate – neįprastai rami savaitė

„MKML-Mantinga“ turnyre per kovas užbaigtas 8 rungtynėmis, kuriose šį kartą apsieita be didesnių dramų. Mažiausias skirtumas, kuriuo baigėsi rungtynės buvo 7 taškai.

A divizione sužaistos ketverio rungtynės. Bene labiausiai intrigavusiame mače „Veteranai“ pranoko ambicingąjį Lazdijų „Briedį-Pietų Megrame“ 91:79. Vicečempionai pirmavo beveik visas rungtynes, nors po dviejų kėlinių priekyje minimalia persvara sugebėjo atsidurti lazdijiečiai (46:45).

Antrojoje rungtynių dalyje „Veteranai“ įgijo solidesnę persvarą, mačo pabaigoje pirmavo net 17 taškų skirtumu (87:70), tad jų pergalė yra visiškai pelnyta.

Į pergalę nugalėtojus vedė įprastas duetas – Dominykas Petkevičius pelnė 23 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, o Osvaldas Brazdžionis pridėjo 17 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

Mažiausiu skirtumu divizione baigėsi rungtynės, per kurias Birštono SC palaužė „Marijampolės SC-2005“ ekipą 103:96.

Po 3 kėlinių Marijampolės jaunimas dar pirmavo 71:68, bet ketvirtajame Birštono komanda perėmė iniciatyvą, jo pabaigoje nutolo 101:90 ir laimėjo mačą.

Pralaimėjusiems tikrai nepadėjo tai, kad komandos lyderiai Adrijus Jančiauskas ir Augustas Merkys aikštėje praleido tik lygiai po 20 minučių. Tiek užteko, kad A. Merkys pelnytų 20 taškų, o A.Jančiauskas – 18, bet pergalei buvo per maža.

Tuo metu Birštono komandai net 3 žaidėjai surinko po 20 ar daugiau taškų: Ignas Pikas – 26, Kostas Damijonaitis – 24, Vakaris Diškevičius – 20.

Per kitas intrigą žadėjusias, bet jos nepadovanojusias, rungtynes „Marijampolės SC-Eurostandard“ nepaliko vilčių geriausios sudėties nesurinkusiai „Simedvai“ 114:90. Vienu metu jaunimas pirmavo net 85:45.

Be to, „Vytis-Masažo namai“ 123:85 nugalėjo „Maristą“, o 40 naudingumo balų surinkęs nugalėtojų atstovas Mantas Gelčius (28 taškai, 15 atkovotų kamuolių) tapo geriausio asmeninio savaitės pasirodymo autoriumi.

A divizione šiuo metu pirmauja po 10 pergalių turinčios „Marijampolės SC-Eurostandard“ ir „Vyčio-Masažo namų“ komandos, 9 kartus laimėjo „Veteranai“.

B divizione taip pat ryškėja pirmasis ketvertas, į kurį patenkančios komandos visos praeitą savaitę iškovojo po pergalę. Punsko „Punia“ (11-4) 87:61 nepaliko vilčių „Marijampolės SC-Metrum.lt“ jaunimui, Kalvarijos „98ers“ (11-3) 97:86 pranoko kitą jaunimo komandą „Marijampolės SC-2008“, Kalvarijos SC (9-5) 78:71 nugalėjo „Gudelių seniūniją“, o „CIE LT Forge“ (9-4) gal kiek netikėtai tvirtai 88:72 įveikė Alytaus „Kryžkelių plieną“ (8-6) ir paliko Dzūkijos atstovus ant penktojo turnyro lentelės laiptelio.

Didžiausia intriga vėl buvo tose rungtynėse, kurios baigėsi 7 taškų skirtumu. „Gudelių seniūnija“ ketvirtojo kėlinio viduryje dar pirmavo prieš Kalvarijos SC 60:57, bet lemiamą atkarpą pralaimėjo 11:21 ir neišsaugojo pranašumo.