„MKML-Mantinga“ starte – užtikrinta „Aikštelės 44-Mantinga“ pergalė prieš „Sasnavą-Avansą“

Startavo 8-tasis „MKML-Mantinga“ sezonas, o atidarymo rungtynėse ginklus surėmė praėjusio sezono bronzos medalininkai „Aikštelė 44-Mantinga“ ir į lygą sugrįžusi „Sasnavos-Avanso“ komandos. Rungtynes užtikrintai rezultatu 101:48 (20:7, 16:10, 29:14, 36:17) laimėjo „Aikštelė 44-Mantinga“.

Susitikimą spurtu 11-1 pradėjo „Aikštelė 44-Mantinga“, kuri nuo pat primųjų minučių „šovė“ į priekį ir privertė vytis „Sasnavos-Avanso“ krepšininkus. Pastarųjų deficitas po pirmojo kėlinio jau siekė 13 taškų (20:7).

Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė ir skirtumas tarp komandų toliau augo, o įpusėjus antrajam kėliniui Sasnavos komandos deficitas buvo jau 20 taškų (29:9). Sasnaviečiai per likusį kėlinukų laiką sugebėjo pristabdyti uraganinį priešininkų puolimą, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką turėjo vis dar didžiulį deficitą – 17:36.

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė, o MKML bronzininkai įsirašė lengvą pergalę sezono atidarymo rungtynėse.

„Aikštelė 44-Mantinga“: Lukas Žukauskas 19, Matas Andriuškevičius 17, Ernestas Sederevičius 15, Žilvinas Kuklierius 12, Andrius Čibiras ir Vytautas Skučas po 10.

„Sasnava-Avansas“: Lukas Vabalevičius 11, Daivaras Valaitis ir Giedrius Pečiulionis 9.