Nervų kare „Mantoras“ įrodė savo pranašumą prieš „Autoklubą“

Antrosiose trečiadienio rungtynėse Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje susigrūmė dar dvi komandos. Praėjusio sezono „B“ diviziono čempionai „Mantoras“ jėgas išmėgino su lygoje debiutavusia „Autoklubo“ komanda. Rungtynes rezultatu 87:84 (21:21, 19:21, 26:21, 21:21) laimėjo „Mantoras“.

Susitikimą rezultatyviai pradėję lygos naujokai jau per pirmąsias tris minutes pasiuntė „Mantorą“ į nokdauną – spurtas 14:4 ir dviženklė persvara leido lengviau atsikvėpti „Autoklubui“. Deja, tačiau atsipalaidavimas brangiai kainavo debiutantams. „Mantoras“ sustygavo gynybą ir ėmė vytis savo varžovus.

Per paskutines penkias pirmojo kėlinuko minutes „Mantoras“ savo priešininkams leido įmesti vos 2 taškus, dėl ko pavyko ne tik priartėti, bet ir persverti rezultatą (21:19). Visgi,  „B“ diviziono čempionai laimėti pirmojo ketvirčio nesugebėjo, o jis pasibaigė lygiu rezultatu – 21:21.

Toliau vyravo lygus žaidimas ir nei vienai komandai nepavykdavo susikrauti didesnės nei 3 taškų persvaros.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas vis dar buvo lygus 72:72. Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė „Mantoras“, kuris ir šventė pergalę.

„Mantoras“: T. Vitkevičius 23, A. Miglušis 17, V. Rudelevičius 15, P. Paciulevičius 7.

„Autoklubas“: M. Šmigelskas 29, K. Linkevičius 14, A. Šeštakauskas 13.