NKL lyderių mūšyje – marijampoliečių nesėkmė

Nuotr. V.Skroblas

Puikią formą demonstruojantis Gytis Radzevičius surinko 29 taškus, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (27-3) pasiekė pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) mūšyje. Aurimo Jasilionio vadovaujama ekipa savo aikštėje 107:75 (22:16, 26:18, 31:20, 28:21) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (24-6) ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją prieš čempionus šį sezoną.

Mačą starto penkete pradėjęs G. Radzevičius per 33 minutes pataikė 12/15 dvitaškių ir 5/5 baudų. Dar jis atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 40 naudingumo balų.

Penktadienį „Vyčio“ vedlys pergalingame mače su „Šilute“ atkovojo 16 kamuolių, surinko 28 taškus ir 40 naudingumo balų.

„Vytis“ į priekį šovė antrajame ketvirtyje, kada Martynui Zigmantavičiui pataikius dvitaškį komandas skyrė penki taškai – 20:25. Tada Aurimas Majauskas smeigė tritaškį, G. Radzevičius surinko aštuonis taškus paeiliui ir šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas – 36:24.

Po ilgosios pertraukos dar sykį spurtavus 11:4 „Vyčio“ pranašumas tapo triuškinamas – 59:39.

Pirmajame šio sezono tarpusavio susitikime namie Šakių klubas buvo pralaimėjęs 82:84, o antrajame Marijampolėje šeimininkams nusileido 67:81.

„Vyčiui“ šiame mače padėti negalėjo Brianas Wanamakeris, o „Sūduvai-Mantingai“ – Ignas Labutis, Ernestas Ežerskis ir šį sezoną dar nerungtyniavęs Aurimas Kieža.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 29, Šarūnas Vingelis 17, Edvinas Jezukevičius 15, Aurimas Majauskas 14, Paulius Beliavičius 12 (9 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis 19 (9 atk. kam.), Rokas Stankevičius 14, Andrius Aleksandrovas 12, Martynas Zigmantavičius 10.