Oficialiai nusileido “MANTINGA VAIKŲ LYGOS” uždanga

Saulėtą spalio penkioliktosios vakarą visai Marijampolės apskrities ir ne tik visuomenei buvo pristatyta nauja lyga – “Mantinga vaikų lyga”.


“Mantinga vaikų lygos” idėja kilo dar vasarą, matant, kad Marijampolėje krepšinį žaidžiantiems vaikams, ypač patiems mažiausiems, trūksta rungtynių ir dar daugiau patirties aikštelėje. Nutarta tokią padėtį taisyti – krepšinio kuratorių iniciatyva, “MKML-Mantinga” lygos vadovas Deividas Jurkša įkūrė “Mantinga vaikų lygą”.

Naujosios lygos pristatyme didžiausias dėmesys skirtas vaikų užimtumui ir meistriškumo kėlimui ir, kaip teigė lygos vadovas Deividas Jurkša, labai svarbu, kad vaikai gautų ne tik sąlygas tobulėti aikštelėje, bet ir už jos ribų, to dėl naujoji lyga neapsiribos vien krepšiniu, o į vaikų tobulinimą įtrauks ir edukacines programas.

Sezoną pradės iš viso 11 komandų dvejose amžiaus grupėse: 5 komandos (2006-2008 m. ) ir 6 komandos (2009-2010 m.). Lygoje bus iš viso 220 dalyvių ir bus sužaistos 58-ios rungtynės.

2006-2008 m. grupė:

 1. ŽSM
 2. KK KADIS
 3. KK KADIS-IGLIAUKA
 4. VILKAVIŠKIO PERLIUKAI
 5. KALVARIJA

2009-2010 m. grupė:

 1. NKA-PERLIUKAI
 2. ALYTUS
 3. KK KADIS-1
 4. KK KADIS-II
 5. ŽSM-I
 6. ŽSM-II

Lygos vadovas Deividas Jurkša džiaugėsi, jog “Mantinga vaikų lyga” – ne tik Marijampolės bet ir viso regiono lyga. Komandos šiame sezone dalyvauja ne tik iš Marijampolės, bet ir iš Kalvarijos, Vilkaviškio, Igliaukos ir net Alytaus.

Komandos abejose amžiaus grupės žais dviejų ratų sistema, o pavasarį vyks du “Finaliniai ketvertai”.

Vaikai atvykdami iš kitų miestų prieš rungtynes turės galimybę pagilinti savo žinias apie Sūduvos regioną, lankytis Marijampolėje įsikūrusiose įmonėse, o pavasarį 4 komandos finalistės laimės ekskursijas autobusu po žymiausius Lietuvos kampelius.

Visą sezoną vainikuos atminimo filmas, kurį komandos gaus pasibaigus sezonui bei kuriame atsispindės viskas – pergalės, pralaimėjimai, gera nuotaika bei praleistas laikas su draugais.

Atidarymo rungtynės vyks jau Spalio 21 d.

Spalio 21 d. 15.00 val.
2009-2010 m. grupė: (8-9 m.):

„ŽSM-LIŪTUKAI“ – „NKA-PERLIUKAI“