„Perlas“ – pirmoji „MKML-Mantinga“ finalinio ketverto dalyvė

Dabartiniai „MKML-Mantinga“ čempionai jau atliko pusę darbo. „Perlas“ – pirmoji „MKML-Mantinga“ finalinio ketverto dalyvė. Titulą ginantys krepšininkai pirmajame ketvirtfinalio etape įveikė „ŽSM“ ir laimėję seriją bendru rezultatu 228:158 be vargo pateko į finalinį ketvertą, kuris vyks „Krepšinio savaitgalio 2018“ metu balandžio 28-29 dienomis.

Pusfinalyje „Perlo“ lauks „Liudvinavo“ ir „Veteranų“ poros nugalėtoja. Šiuo metu serijoje yra sužaistos vienerios rungtynės, po kurių 6 taškų pranašumą turi „Veteranai“. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 11 d. 20:15 val. adresu Vytauto g. 47, Marijampolė.

Dėl kitų dviejų bilietų į pusfinalius taip pat kovoja „Aikštelė 44-Mantinga“ su „Igliauka“ ir „Išvien“ su „Sasnava-Avansu“. Abejose porose nusimato be galo įtemptos rungtynės. „Aikštelė 44-Mantinga“ nors ir turi 18 taškų deficitą, tačiau jau ne kartą pademonstravo, jog gali žaisti aukščiausio lygio krepšinį, todėl net ir toks skirtumas, gali būti ištirpdytas. Atsakomasis ketvirtfinalio mačas balandžio 8 d. 19:00 val. adresu Gamyklų g. 1, Marijampolė.

Kitoje poroje taip pat visiška nežinomybė – „Išvien“ vos išnešė sveiką kailį pirmosiose rungtynėse ir „Sasnavą-Avansą“ įveikė tik 7 taškų skirtumu. Atsakomasis mačas vyks balandžio 11 d.  18:30 val. adresu Vytauto g. 47, Marijampolė.