“Perlas” – pirmoji “MKML-Mantinga” finalinio ketverto dalyvė

Dabartiniai “MKML-Mantinga” čempionai jau atliko pusę darbo. “Perlas” – pirmoji “MKML-Mantinga” finalinio ketverto dalyvė. Titulą ginantys krepšininkai pirmajame ketvirtfinalio etape įveikė “ŽSM” ir laimėję seriją bendru rezultatu 228:158 be vargo pateko į finalinį ketvertą, kuris vyks “Krepšinio savaitgalio 2018” metu balandžio 28-29 dienomis.

Pusfinalyje “Perlo” lauks “Liudvinavo” ir “Veteranų” poros nugalėtoja. Šiuo metu serijoje yra sužaistos vienerios rungtynės, po kurių 6 taškų pranašumą turi “Veteranai”. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos balandžio 11 d. 20:15 val. adresu Vytauto g. 47, Marijampolė.

Dėl kitų dviejų bilietų į pusfinalius taip pat kovoja “Aikštelė 44-Mantinga” su “Igliauka” ir “Išvien” su “Sasnava-Avansu”. Abejose porose nusimato be galo įtemptos rungtynės. “Aikštelė 44-Mantinga” nors ir turi 18 taškų deficitą, tačiau jau ne kartą pademonstravo, jog gali žaisti aukščiausio lygio krepšinį, todėl net ir toks skirtumas, gali būti ištirpdytas. Atsakomasis ketvirtfinalio mačas balandžio 8 d. 19:00 val. adresu Gamyklų g. 1, Marijampolė.

Kitoje poroje taip pat visiška nežinomybė – “Išvien” vos išnešė sveiką kailį pirmosiose rungtynėse ir “Sasnavą-Avansą” įveikė tik 7 taškų skirtumu. Atsakomasis mačas vyks balandžio 11 d.  18:30 val. adresu Vytauto g. 47, Marijampolė.