Puikus dublerių savaitgalis: įveikti varžovai iš Trakų ir Jonavos

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ dubleriai praėjusį savaitgalį iškovojo dvi pergales iš tiek pat galimų. Pirmąją Andriaus Kardišausko auklėtiniai namie pasiekė 96:83 nukaudami solidžiai šį sezoną žaidžiančius „Trakų“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse marijampoliečių gretose sunkiai sulaikomas buvo Domantas Senda, kuomet jis surinko 26 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. 16 pridėjo Jaunius Davniukas, o Mantas Gelčius – 15 taškų.

Šiose rungtynėse Marijampolės ekipos gretose penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o daugelio auklėtinių įsiliejimu į žaidimą po susitikimo galėjo pasidžiaugti ir treneris A.Kardišauskas.

„Pirmoje rungtynių pusėje gynėmės tikrai prastai, dėl to žaidimas nebuvo, kokio norėjome. Antroje rungtynių pusėje naudojome didesnę ir truputį didesnę nei varžovų rotaciją. Taisytini dalykai, kaip ir mūsų, būdingi visoms jaunoms komandoms.

Svarbu koncentracija rungtynių metu, nes mūsų žaidimas arba labai prastas, arba labai geras. Esame jauna komanda, dėl ko tų bangų nepavyksta išvengti. Mano, kaip trenerio, utopinis noras, kad bangų būtų kuo mažiau“, – pasakojo treneris.

Beje, „Sūduvą-Mantingą-2“ namų rungtynėse dažnai palaiko būrys triukšmingų sirgalių. Komandos strategas A.Kardišauskas po pergalės prieš „Trakus“ nepamiršo padėkoti ir jiems.

„Turime išties nemažą sirgalių armiją. Noru padėkoti ir krepšinio klubo Kadis auklėtiniams, kurie ateina su tėvais. Atrodo, po darbo savaitės jie tikrai turėtų, ką veikti, bet jie būna salėje: ploja, palaiko, triukšmauja. Smagu, bet jaučiame ir didelę atsakomybę. Kai ateina kažkas žiūrėti, norisi, kad tas reginys nebūtų prastas“, – sakė A.Kardišauskas.

Kitą dieną jaunieji sūduviečiai dar turėjo sužaisti rungtynes Jonavoje, kur taip pat pavyko iškovoti pergalę. „Sūduva-Mantinga-2“ svečiuose vietos komandą įveikė 88:63.

Šiame susitikime marijampoliečius į priekį vedė J.Davniukas (18). 13 taškų ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo M.Gelčius.

Su 7 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais marijampoliečiai RKL pirmenybių A divizione žengia ketvirtoje vietoje.